تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز دوشنبه را از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه، پس از جلسه فنی آغاز کرد.

تمرین امروز پس از جلسه فنی و انتقال نکات لازم و مرور تاکتیک‌های تیمی از سوی کادر فنی با پخش تصاویر ویدئویی به بازیکنان، شروع شد.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز و دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی خود را با داوود فنایی انجام دادند.

در بخش بعدی تمرین، آقا وسط در قالب سه گروه در دستور کار قرار گرفت و پس از آن، حفظ توپ و پاسکاری‌های تحت فشار در برنامه بود.

در مرحله پایانی تمرین نیز فوتبال درون تیمی زیر نظر کادر فنی انجام شد و بازیکنان بعد از آن، بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند. تمرین امروز حدود ۷۰ دقیقه به طول انجامید.

مهدی مهدی‌خانی همچنان برنامه‌های اختصاصی خود را انجام می‌دهد تا هر چه زودتر به مرز آمادگی برسد و در تمرینات گروهی شرکت کند. سایر بازیکنان بدون مشکل در تمام بخش‌های تمرین حاضر بودند.

علیرضا ابراهیمی مدافع مورد تنبیه یحیی گل محمدی قبل از جلسه تمرینی امروز با عذرخواهی از کادرفنی در تمرین حضور پیدا کرد و با سایرین به تمرین پرداخت.

تیم فوتبال پرسپولیس فردا (سه‌شنبه) آخرین تمرین پیش از دیدار برابر نساجی مازندران را برگزار می‌کند و پس از آن راهی اردوی قبل از بازی می‌شود. سرخپوشان، چهارشنبه از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نساجی مازندران خواهند بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)