پیشکسوت پرسپولیس با تمجید از حضور موفق رامین رضاییان در جمع سرخ پوشان بر این باور است شرایط پرسپولیس در دو جناح بالانس و حتی ایده آل شده است.

مسعود زارعی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، با اشاره به بازی اخیر این تیم برابر مس رفسنجان اظهار داشت: پرسپولیس در دیداری که تیم برتر میدان بود، به پیروزی رسید. از شروع بازی مشخص بود که پرسپولیس برای برد و پیروزی به میدان رفته است و با برتری در تمامی خطوط موفق شد نتیجه خوبی را کسب کند.

وی در ادامه افزود: پرسپولیس در حال حاضر نیروهای خوبی را در اختیار دارد و با اضافه شدن رامین رضاییان تیم در چند بازی اخیر متحول شده است. با حضور رضاییان بالانس خوبی در دو جناح پرسپولیس ایجاد شده است و بار تهاجمی تیم از کناره ها بیشتر شد و این موضوع می تواند در ادامه فصل کمک بزرگی برای پرسپولیس باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد این که نفوذهای رضاییان در زمان حمله این تیم را در فاز دفاعی دچار مشکل نمی کند، تصریح کرد: آقا یحیی به خوبی به مسائل فنی تیم اشراف دارد و مربیان می دانند باید در این زمینه چه اقداماتی را انجام دهند. در همین بازی اخیر هر زمان که رامین نفوذ می کند، وحدت هنانوف در اکثر صحنه ها به خوبی پشت او را پوشش می داد و اجازه نمی داد مشکل خاصی برای پرسپولیس در زمان ضدحملات به وجود بیاید.

زارعی در خصوص بهترین های پرسپولیس برابر مس رفسنجان به برنا گفت: در این بازی همه بازیکنان شرایط فنی مطلوبی داشتند این در حالی بود که در این دیدار سعید آقایی و مهدی عبدی نمایش خوبی را از خود نشان دادند. البته باید بگوییم احسان پهلوان هم که در چند بازی قبلی به دلیل مصدومیت و کرونا غایب بود در یکی دو بازی اخیر عملکرد خوبی را داشت و بازی موثری را از خود در زمین ارائه کرد.

مربی تیم پایه های پرسپولیس در پایان با اظهار امیدواری در خصوص آینده سرخ ها در لیگ برتر خاطرنشان کرد: پرسپولیس از ابتدای فصل برای قهرمانی می جنگد. در این مسیر مشکلات و سنگ اندازی های زیادی برای باشگاه و تیم ایجاد کردند اما پرسپولیس از مسیرش منحرف نشد و این روند را تا قهرمانی ادامه خواهد داد. به نظر من پرسپولیس امسال هم قهرمان لیگ برتر خواهد شد تا ششمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر برای این تیم و هوادارانش به ثبت برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)