مرجع خبری پرسپولیس : مس کرمان – پرسپولیس تهران ،‌هفته دهم یازدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه شهید باهنر کرمان.

شنبه ۲۳/۷/۹۰
داور: محسن قهرمانی
کمک‌ها: رضا سخندان، مسعود فر‌ح‌نیا

پرسپولیس تاکنون در کرمان برنده نبوده و همواره بازی‌های سختی را مقابل نماینده استان کویری انجام داده است. این بار و بعد از دو هفته تعطیلی لیگ که ظاهرا تاثیر مثبت چندانی به نفع پرسپولیس نداشته این تیم مقابل مسی قرار خواهد گرفت که هفته پیش و در یک بازی عقب‌افتاده اولین پیروزی فصلش را با نتیجه‌ای فوق‌العاده و مقابل تیمی بزرگ جشن گرفت تا حداقل به لحاظ روانی با شرایط خوبی به مصاف پرسپولیس بیاید.

 

هر چند به تیم مس و بلاژویچ انتقادات فنی زیادی وارد است اما حمید استیلی می‌داند مقابل تیمی که یک مربی زیرک هدایتش را برعهده دارد کار راحتی نخواهد داشت. این مساله وقتی پررنگ‌تر جلوه می‌کند که بدانیم در تیم پرسپولیس آنقدر تعداد بازیکن‌های مصدوم و محروم زیاد هست که دست و دل سرمربی این تیم بلرزد و نگاهی همراه با هراس به این مسابقه داشته باشد. از طرفی پیروزی در این مسابقه برای پرسپولیس اهمیت خاصی خواهد داشت چراکه می‌تواند خودش را در جمع شش تیم ابتدایی جدول حفظ کند. البته مس هم برای فرار از قعر جدول باانگیزه‌ای فوق‌العاده رودرروی پرسپولیس قرار می‌گیرد و باید دید در تقابل این انگیزه‌ها چه تیمی برنده خواهد بود.

 

چهره های وی‍‍ژه:

 

شجاع خلیل‌زاده
هر چند تقابل سپهر حیدری با هم‌تیمی‌های سابقش و البته حمید استیلی بعد از آن مصاحبه‌های تند می‌تواند جالب و ویژه باشد اما بدون شک در ترکیب مس کرمان بازیکنی که بازی‌اش باز هم به چشم خواهد آمد، مدافع جوانی است که در تیم امید چهره شد و حالا چیرو عمدا یا سهوا بازوبند کاپیتانی را به او می‌دهد. خلیل‌زاده امروز می‌تواند مهمترین سد مقابل مهاجمان پرسپولیس برای گلزنی باشد حتی مستحکم‌تر از سپهر و انگیزه‌هایش.

حسین بادامکی
در روزی که ترکیب پرسپولیس کن فیکن خواهد شد همه دلخوشی استیلی و هواداران به دوندگی و جنگندگی بادامکی است. در غیاب کریمی، زارع و آقازمانی، پرسپولیس در خط هافبک با کمبود بازیکن روبرو است و این مساله وظیفه بادامکی را سنگین‌تر خواهد کرد. با این وضعیت امروز حسین هم باید با هافبک‌های مس بجنگد و هم بازیسازی کند که البته او نشان داده می‌تواند از پس این وظیفه سنگین برآید.

ترکیب احتمالی میزبان
دروازه‌بان: ارشاد یوسفی – مدافعان میانی: شجاع خلیل‌زاده، سپهر حیدری – مدافعان کناری: فرهاد سالاری، میلاد فخرالدینی – هافبک‌های میانی: عادل کلاه‌کج، آرارات آراکلیان – هافبک‌های کناری: احمد حسن‌زاده، مهرداد پولادی – مهاجمان: کیوان امرایی، لئاندرو باریوس

ترکیب احتمالی میهمان
دروازه‌بان: علیرضا حقیقی – مدافعان میانی: شیث رضایی، علیرضا نورمحمدی – مدافعان کناری: ابراهیم شکوری، محمد نصرتی – هافبک‌های تدافعی: مجتبی شیری، حسین بادامکی – هافبک‌های تهاجمی: جواد کاظمیان، محمد نوری، غلامرضا رضایی – مهاجم: وحید هاشمیان

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)