طلسم این شهر شکستنی نیست

مرجع خبری پرسپولیس :‌ تیم فوتبال پرسپولیس با شکست برابر مس کرمان فرصت طلایی برای نزدیک شدن به صدرنشینان جدول را از دست داد.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس  تیم های فوتبال مس کرمان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۶:۵۰ امروز در حضور ۱۰ هزار تماشاگر ورزشگاه باهنر به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان میرو بلاژویچ موفق شدند با یک گل سرخپوشان تهران را با شکست بدرقه کنند.

 

تک گل سه امتیازی مسابقه را کیوان امرایی در دقیقه ۳۵ نیمه اول به ثمر رساند و در ادامه پرسپولیس از یک نیمه فرصت جبران استفاده نکرد.

 

مس با این نتیجه دومین برد فصل خود را پس از برتری برابر سپاهان کسب کرد و ۸ امتیازی شد اما در رده هفدهم جدول باقی ماند و پرسپولیس با این شکست ۱۲ امتیازی ماند و به رده نهم جدول سقوط کرد.

 

محسن قهرمانی داور مسابقه به قاسم دهنوی، ارشاد یوسفی و سپهر حیدری از مس و مهرداد اولادی و حسین بادامکی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

 

ترکیب پرسپولیس : علیرضا حقیقی، علیرضا نورمحمدی، شیث رضایی، محمد نصرتی، ابراهیم شکوری(مهرداد اولادی ، ۷۲)، مجتبی شیری،(محمد منصوری ، ۴۵) محمد نوری، حسین بادامکی، امیر حسین فشنگچی( جواد کاظمیان ، ۴۵)، غلامرضا رضایی و وحید هاشمیان.

سرمربی: حمید استیلی

ترکیب مس کرمان: ارشاد یوسفی، فرهاد فخرالدینی، سپهر حیدری، شجاع خلیل آزاد، عادل کلاه کج، فرهاد سالاری، قاسم دهنوی( از دقیقه ۹۰+۳ مجید خدا بنده‌لو)، آرارات آراکلیان، احمد حسن‌زاده، مهرداد پولادی و کیوان امرایی( از دقیقه ۸۳ مصطفی سیفی)
سرمربی: میرسلاو بلاژویچ

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)