مرجع خبری پرسپولیس : علی پروین این روزها حسابی از مدیریت پرسپولیس شاکی است که چرا در جریان مذاکرات مدیرعامل با مربیان خارجی قرار نگرفته است.

عضو هیئت مدیره و مدیر راهبری فوتبال پرسپولیس که مخالف سرسخت حضور سرمربی خارجی در پرسپولیس است پس از بازی برابر سایپا گفت: «ما همیشه از شرایط تیم راضی هستیم و امروز که سه امتیاز را گرفتیم راضی‌تر هستیم و معلوم است که تیم خوب بازی کرده است.

شرایط جدول لیگ برتر به یکدیگر نزدیک است به نظر من بچه‌ها با روحیه‌ای که دارند انشاءالله کار سختی که در اصفهان دارند را دست پر به تهران برگردند تا در جام حذفی هم موفق باشند. انشاءالله این تیم درست می‌شود.»

 

اما چند ماه پیش و زمانی که سلطان به عنوان پیشکسوت بدون مسئولیت دلسوزانه وضعیت پرسپولیس را پیگیری می کرد نظر دیگری داشت.

 

وی پس از مسابقه برابر مس سرچشمه گفت : « پرسپولیس به جز ۲۰ دقیقه بازی خوبی انجام نداد و اگر این طور پیش برود عاقبت خوشی در انتظار این تیم نخواهد بود. سابقه نداشته که ۴ بازی همپای استقلال داشته باشیم و ۱۰ امتیاز از آنها عقب باشیم. نمی‌دانم باید چه طور پرسپولیس را جمع و جور کرد. فکری به حال هواداران پرسپولیس بکنید. مردم چه گناهی کرده‌اند؟

 

پروین گفت: نمی‌دانم آقای عباسی اتفاقات پرسپولیس را می‌بیند یا خیر، من از آقای عباسی سؤال می‌کنم شما کجا هستید؟ لطفا رسیدگی کنید. آقای عباسی! مردم ناراحتند. آقای عباسی! هواداران پرسپولیس ناراحت هستند. اینها را تکرار می‌کنم تا زودتر به این موضوع رسیدگی شود. اگر دست روی دست بگذاریم شاید اوضاع بدتر شود.»

 

حالا بیش از سه ماه از این صحبت ها گذشته ، پرسپولیس صاحب ۱ مدیر و ۵ عضو هیئت مدیره شده است و فاصله امتیازی با استقلال همچنان ۱۰ امتیاز است و تغییری نکرده است. متن کامل این گفتگو را می توانید از طریق لینک زیر بخوانید:  کلیک کنید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)