مرجع خبری پرسپولیس : علی کریمی گفت: امیدوارم عباس انصاری فرد آن قدر مرد باشد که در یک برنامه زنده تلویزیونی حاضر شده و حقایق را به مردم بگوید، چرا که مطمئنم هیچ مستنداتی برای ادعاهایش ندارد و اگر لازم باشد مستنداتم را برای شفاف شدن اذهان عمومی منتشر می‌کنم.

علی کریمی پس از ثبت قرارداد با تیم فوتبال استیل آذین درباره جدایی‌اش از پرسپولیس اظهار کرد: دوست داشتم در پرسپولیس بازی کنم ولی انگار دوست داشتن من اهمیتی نداشت و مدیر عامل پرسپولیس مدام بهانه‌جویی کرد تا من در این تیم نباشم. حتی پس از جلسه حضوری که ما با هم داشتیم بر سر قرارداد پیشنهادی که انصاری فرد به من ارائه کرد به توافق رسیدیم و بحث مالی هم چندان در میان نبود و تمام توافقات حاصل شد، حتی عکاسی را خبر کردند تا عکس‌های زیادی بگیرد و در آینده بتوانند بگویند ما با کریمی مذاکره کرده‌ایم اما نمی‌دانم در کجای دنیا چنین چیزی وجود دارد که بازیکن مدام از مسوولان تیمش بخواهد تا با او قراردادی ببندند چرا که انصاری فرد گفته است ما منتظر کریمی بودیم و او نیامد.

 

وی افزود: اگر من دوشنبه شب برای حضور در پرسپولیس از ساعت ۱۰ شب به بعد در جلسه‌ای حاضر شدم نشان می‌دهد که می‌خواستم برای این تیم بازی کنم. وقتی آن موقع شب برای این منظور مذاکره می‌کنم، آن زمان که نه چکی وجود دارد و نه مدیری و نه مسوول مالی باشگاه پس قطعا می‌خواستم قرارداد سفید امضا کنم. خوشحالم که حسین نژاد فلاح به نمایندگی از هیات مدیره پرسپولیس آنجا بود و تمام حقایق را گفته است. اما امیدوارم مدیرعامل پرسپولیس آنقدر مرد باشد که در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده و حقایق را به مردم بگوید و مستنداتش را ارائه دهد. چرا که مطمئن هستم ا

 و هیچ اسناد و مدارکی برای بیان ادعاهایش ندارد. انصاری فرد حقایق را در این باره مردم نمی‌گوید و تنها در جهت بهانه‌جویی‌هایش برای عدم تمدید قرارداد من مدام مصاحبه می‌کند، هرچند خود مردم درک و شعور بالایی دارند و به خوبی می‌توانند در این باره قضاوت کنند.

 

علی کریمی گفت: جالب است که مدیرعامل پرسپولیس ادعا می‌کند من درخواست کرده‌ام که هر زمان از تیم دیگری پیشنهاد داشتم بتوانم به آن تیم بروم و واقعا متاسفم برای مدیر تیم بزرگی چون پرسپولیس که هنوز نمی‌داند جدایی یک بازیکن از تیمش باید در مهلت قانونی فصل نقل و انتقالات صورت گیرد. واقعا با این مدیری که پرسپولیس دارد خدا امسال را برای این تیم بزرگ و هوادارانش به خیر بگذراند. در هر حال امیدوارم حتی با این شرایط پرسپولیس سال خوبی را در پیش داشته باشد.

 

کریمی گفت: خوشبختانه در جلسه‌ای که دو شب گذشته داشتیم حقایق مشخص شد و برای این حقایق شاهدان زنده‌ای چون حسین هدایتی و نژاد فلاح نیز حضور دارند و نیازی به توضیح من وجود ندارد. حال هواداران می‌توانند قضاوت کنند که چه کسی دروغ می‌گوید و بهانه می‌آورد. از این عدم توافق من و پرسپولیس این علی کریمی بود که بیشتر ضرر کرد چرا که پوشیدن پیراهن تیم پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است. من چهار سال پیراهن این تیم را پوشیدم و فصل گذشته هم دراین تیم بودم. امسال هم آرزو داشتم در تیم خودم یعنی پرسپولیس بازی کنم اما بنا بر دلایلی نشد. امیدوارم روزی به این تیم بازگردم البته آرزو می‌کنم که آن زمان عباس انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس نباشد.

 

وی با بیان این که دوست نداشته در حق یک بازیکن ظلم شود و او را از لیست خارج کنند تا کریمی در لیست گنجانده شود، ادامه داد: مطمئن هستم بازیکنان زیادی از پرسپولیس که از این تیم جدا شدند یا در این تیم هستند از شرایط مدیریتی عباس انصاری فرد راضی نیستند و امیدوارم که او مدیر این تیم نباشد.

 

وی درباره پیوستنش به تیم استیل آذین نیز گفت: خوشحالم که اکنون به تیم دوم پرسپولیس آمده‌ام و امیدوارم بتوانم سال خوبی را با این تیم سپری کنم، استیل آذین هم پیراهنی قرمز دارد اما آرزو می‌کنم و امیدوارم پرسپولیس با شرایطی که در حال حاضر دارد بتواند ناکامی‌های فصل گذشته‌اش را جبران کند. ما امسال در استیل آذین می‌خواهیم نشان دهیم که تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم تا استیل آذین در اولین سال حضورش در لیگ برتر موفق باشد.

 

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا اگر پرسپولیس اکنون خواهان شما باشد تمایل دارید به این تیم بازگردید و باشگاه استیل آذین مخالفتی نمی‌کند، گفت: من همیشه حاضرم برای پرسپولیس بازی کنم اما آنها اکنون شرایط خوبی به لحاظ مدیریتی ندارند، مطمئن هستم هدایتی هم آنقدر بزرگ است که حتی با وجود ثبت قرارداد من در صورت فراهم شدن شرایطی برای بازگشتم به پرسپولیس این قرارداد را فسخ می‌کند و از من می‌خواهد که به پرسپولیس بازگردم. اما وقتی چنین شرایطی را می‌بینم و اتفاقاتی که طی روزهای گذشته افتاد علاقه‌ام به حضور در تیمی که مدیر آن انصاری فرد است کم می‌شود، مطمئن هستم که بسیاری از بازیکنان دیگر پرسپولیس هم چنین شرایطی را دارند. این اتفاقات افتاده و حضورم در استیل آذین را به پای قسمت و حکمت می‌گذارم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا در لیگ نهم مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت، گفت: نمی‌توانم پاسخ درستی در این باره بدهم، دوست دارم در آن بازی باشم و بار دیگر جمع هواداران محبوب پرسپولیس را تجربه کنم اما از طرفی نمی‌توانم جلوی تیم خودم بایستم، حال باید ببینیم چه می‌شود و اتفاقات آینده چگونه رقم خواهد خورد.

 

وی درباره تعدد هافبک‌های تیم استیل آذین با پیوستن شاپورزاده و کاویانپور به این تیم گفت: فکر نمی‌کنم از این بابت استیل اذین مشکلی داشته باشد چرا که در طول فصل اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای برای هر تیمی به وجود می‌آید، برخی بازیکنان ممکن است محروم و یا مصدوم شوند لذا کامل بودن لیست تیم و حتی تراکم بازیکنان در یک خط نیز مشکلی به وجود نخواهد آورد، ضمن اینکه باید توجه داشته باشیم که استیل آذین باید دو جام را همزمان به پیش ببرد.

 

کریمی تصریح کرد: از همه هواداران پرسپولیس برای این که طی فصل گذشته من را تحمل کردند تشکر می‌کنم و موفقیت‌هایم را مرهون آنها می‌دانم، امیدوارم آنها را اذیت نکرده باشم و دلشان همیشه شاد باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)