حداقل دو بازی ، شاید سه بازی

مرجع خبری پرسپولیس : کاپیتان پرسپولیس که با هزار امید و آرزو فصل تازه لیگ برتر را آغاز کرده و قبل از بازی با تراکتورسازی از آمادگی مطلوبش خبر داده بود، دوباره مصدوم شد.

 

کریم باقری یک سوم پایانی بازی تراکتورسازی را از دست داد و در ریکاوری پرسپولیسی‌ها شرکت کرد اما اصلا وارد زمین چمن نشد چرا که لباس شخصی به تن داشت و با مصدومیتی که نصیبش شده بود قادر به دویدن نبود.  باقری حدود ۴۰ دقیقه در رختکن ماساژ گرفت و بعد مثل همه بازیکنان پرسپولیس راهی استخر ورزشگاه آزادی شد. بعد از جلسه تمرین اما فرید زرینه پزشک پرسپولیس درباره مصدومیت وی گفت: «آقای باقری از ناحیه عضله همسترینگ دچار کشیدگی شده و حداقل دو هفته در میادین حاضر نخواهد بود.»

باقری باید فیزیوتراپی کند و بعد از چند جلسه فیزیوتراپی در صورت بهتر شدن قادر به تمرین سبک خواهد بود.» مصدومیت باقری البته بر اثر ضربه و بازی خشن بازیکنان حریف ایجاد نشده بلکه وی در یکی از استارت‌ها دچار این آسیب‌دیدگی شده است.

کریم باقری که در نیم فصل دوم لیگ نهم نیز دو سه مصدومیت سخت را پشت سر گذاشت به تازگی دچار آسیب‌دیدگی همسترینگ نشده بود اما بعید نیست وی به خاطر فشردگی مسابقات، سه مسابقه بعدی تیمش مقابل صبای قم، سایپا و صنعت نفت آبادان که در تاریخ‌های ۱۰، ۱۵ و ۲۳ مرداد برگزار می‌شود را از دست بدهد و بعد از ورود به تعطیلات طولانی‌مدت لیگ برتر، برای بازی هفته پنجم کاملا آماده شود.

 

از آنجایی که علی دایی هم قصد ندارد درباره کاپیتان ۳۷ ساله تیمش ریسک کند، بعید نیست با وجود بهبودی باقری تا قبل از بازی با نفت آبادان، او را برای بازی هفته پنجم نگه دارد و با آمادگی کامل به زمین بفرستد، به‌خصوص که الان محمد نوری هم در پرسپولیس حضور دارد و تشنه بازی در پستی است که به نام آقا کریم ثبت شده.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)