کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی به‌خاطر بی‌دقتی بازیکنان در تمرینات تاکتیکی به شدت از عملکرد آنها عصبانی بود.

، آخرین جلسه از تمرین تاکتیکی تیم ملی فوتبال قبل از دیدار تدارکاتی مقابل نیکاراگوئه امروز (چهارشنبه) با صحبت‌های کارلوس کی‌روش میان اصحاب رسانه در مرکز ملی فوتبال آغاز شد.

* ملی‌پوشان قبل از شروع تمرین به مدت 30 دقیقه در پِک به کارهای بدنسازی پرداختند و در ادامه وارد زمین شدند.

* بازیکنان در بخش اول تمرین در دو گروه مجزا تقسیم شدند و در نیمه‌ای از زمین سانتر از جناحین و تمرین گلزنی کردند. بازیکنان سپس به نیمه دیگر زمین، جایی که کی‌روش تمرینات ویژه‌ای برای آنها طراحی کرده بود، رفتند. در این بخش از تمرین با سانتر از جناحین عملکرد مدافعان و مهاجمان مورد ارزیابی قرار گرفت.

* پس از تمرین تاکتیکی، کی‌روش بازیکنان را در وسط زمین جمع و دقایقی برای آنها صحبت کرد.

* سرمربی تیم ملی فوتبال در تمرین امروز نظارت خاصی روی عملکرد ملی‌پوشان داشت و در بیشتر دقایق تمرین از آنها می‌خواست با سرعت عمل بالا، دقت زیادی روی نکات فنی داشته باشند.

* مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع کشورمان در تمرین مرور کارهای تاکتیکی از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شد که با مداوای کادر پزشکی تیم به تمرینات برگشت.

* سرمربی پرتغالی تیم ملی در دقایقی از تمرین امروز با محمدحسین کنعانی‌زادگان به‌صورت اختصاصی به صحبت پرداخت.

* کارلوس کی‌روش در اواخر تمرین امروز به‌‌خاطر عملکرد ضعیف بازیکنان روی آیتم‌های تمرینی به شدت از دست آنها عصبانی و ناراحت شد و کار به جای رسید که با عصبانیت به رامین رضاییان گفت: «فکر کردی کی هستی؟ دقت نداری! فقط به فکر سانتری و چارچوب را اصلاً نگاه نمی‌کنی».

تیم ملی ایران فردا از 19:30 در دیدار تدارکاتی به مصاف نیکاراگوئه خواهد رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)