مرجع خبری پرسپولیس(۱۳:۵۰) / چهرشنبه ۱۱ دی / مصطفوی: پیروانی را با یک شکست برکنار نمی کنیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: شکست برابر ملوان باعث نمی شود پیروانی را برکنار کنیم.

داریوش مصطفوی اظهار داشت: شکست مقابل ملوان برای همه ما سخت بود. هوادارانی که در سرما تیم خود را فراموش نکرده بودند با ناراحتی ورزشگاه را ترک کرند، اما آنها باید بدانند این موضوع برای ما هم عذاب آور بود.
وی افزود: در بازی دیروز مجموعه پرسپولیس بد بود. همین عامل باعث شد نتیجه نگیریم و یک روز بد را داشته باشیم.
مصطفوی ادامه داد: از فرصت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم. توپ های ما تبدیل به گل نشد، اما ملوانی‌ها از کمترین فرصت خود بهترین استفاده را بردند.
مصطفوی درباره شایعه کنار گذاشتن افشین پیروانی از تیم فوتبال پرسپولیس؛ گفت: با یک باخت سرمربی را تغییر نمی دهند. ما هرگز این کار را نمی کنیم چون از نتایج پیروانی راضی بودیم.
وی تاکید کرد: بازی با پاس همدان را نباید فراموش کرد. در آن دیدار سخت، سه گل به ثمر رساندیم. همه آن موقع پیروانی را تائید کردند.
مصطفوی عنوان کرد: حمایت کامل خود را از پیروانی اعلام می کنیم. او روز گذشته دچار اتفاقات فوتبال شد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود: بنا بر دلایلی در بازی با ملوان به ورزشگاه نیامدم اما روز بازی با ذوب آهن حتما به اصفهان خواهم رفتم تا در کنار تیم باشم.
وی تصریح کرد: مقابل ذوب آهن بازی سختی پیش رو داریم. امیدوارم بازیکنان سه امتیاز حساس این دیدار را که برای ما حیاتی است به دست آورند.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص طلب بازیکنان گفت: قسمتی از پول‌ بازیکنان را امروز بعد از ظهر یا فردا به آنها پرداخت می کنیم تا با خیال راحت به میدان بروند.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در مورد شایعاتی مبنی بر حضور نیافتن در باشگاه گفت: من هر روز به باشگاه می روم. فقط بعضی اوقات به دنبال رفع مشکلات بازیکنان در بیرون از باشگاه هستم.
مصطفوی از اظهار نظر درباره شایعه استعفایش خودداری کرد و گفت: تمایلی ندارم در این مورد صحبت کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)