مربی تیم فوتبال پرسپولیس با به کار بردن ضرب‌‌المثل «گل بود به سبزه نیز آراسته شد» به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم واکنش نشان داد.

حمید مطهری بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. همه می‌دانیم فولاد واقعاً تیم قابل احترامی است و در فاز حمله و ضربات ایستگاهی تیم بابرنامه‌ای هستند. سعی کردیم آنها را کنترل کنیم و فوتبال‌مان را به آنها دیکته کنیم، ولی در یک ربع اول فولاد بهتر از ما کار کرد. رفته رفته شرایط تیم ما بهتر شد و این مقداری به مسائل ذهنی بازیکنان بر می‌گردد.

وی درباره صحنه‌ای که مشکوک به پنالتی برای پرسپولیس بود، گفت: آنالیزور ما گفت توپ به دست بازیکن فولاد برخورد کرده و پنالتی بوده است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه این تیم با حواشی مختلفی از جمله بحث استعفا یحیی گل‌محمدی رو‌به‌روست،‌ تصریح کرد: شرایط ما بسیار سخت است و حقیقتاً من دیگر نا ندارم حرفی بزنم. فقط به بچه‌ها باید خسته نباشید بگویم که با این شرایط اینطور کار می‌کنند، ولی شرایط ما خیلی سخت است.

مطهری در واکنش به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس نیز عنوان کرد: گل بود به سبزه نیز آراسته شد، من همین الان از شما این موضوع را متوجه شدم.

وی درباره تقویت تیم گفت: الان بعد از برد به جای اینکه خوشحال باشیم،‌ حال روز من را می‌بینید چگونه است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا درویش در تمرین تیم قولی نداده است، ابراز داشت: اجازه دهید من حرفی نزنم. فقط امیدوارم ما را همیشه منصفانه نقد کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)