مرجع خبری پرسپولیس یکی از بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس که هنوز تکلیفش با این تیم مشخص نیست، میثاق معمارزاده است که هنوز معلوم نیست در این تیم ماندنی شود یا نه.

 

 درحالی که همه روزنامه‌ها و سایت‌های خبری از ماندنی شدن میثاق و تمدید قرارداد او خبر می‌دهند اما واقعا احتمال ماندن یا رفتن میثاق ۵۰-۵۰ است. یکی از دلایلی که میثاق با پرسپولیس تمدید نکرده یا شاید دلیل اصلی آن طلب نسبتا سنگین وی از دو فصل پیش است که هنوز به گلر شماره یک قرمزها پرداخت نشده.

 

 میثاق حدود ۱۰۰ میلیون تومان از دو سال پیش طلب دارد که با طلب باقیمانده از این فصل چیزی حدود ۱۲۵ میلیون تومان می‌شود (هرچند که میثاق قبلا فکر می‌کرده ۱۵۰ میلیون طلب دارد اما حالا به ۱۲۵ میلیون هم راضی شده). با این حال مبلغ فوق هنوز به میثاق پرداخت نشده و به نظر می‌رسد تا زمانی که وی طلبش را نگیرد، راضی به امضای قرارداد جدید نمی‌شود.

 

 

 

 شاید علت تماس نگرفتن مسوولان باشگاه با معمارزاده هم دقیقا به همین موضوع ارتباط داشته باشد. باشگاه فعلا ۱۲۵ میلیون تومان ندارد که به دروازه‌بانش بدهد، بنابراین نه کاشانی و نه معاونانش در سه هفته اخیر با معمارزاده تماسی نگرفته‌اند تا او برای مذاکره و عقد قرارداد به باشگاه بیاید. تازه این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که کاشانی و دایی به میثاق در اواخر فصل پیشنهاد تمدید قرارداد دادند و او اولین بازیکنی بود که با این پیشنهاد روبرو شد! دیروز اما بالاخره میثاق با کاشانی ملاقات کرد و در نهایت مقرر شد گلر قرمزها شرایط خود را به باشگاه اعلام کند تا در مورد وی تصمیم‌گیری شود.

 

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)