بازیکنان ملی‌پوش تیم فوتبال الهلال عربستان در مهر ماه با یک بازی بیشتر گام به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ می‌گذارند.

بر اساس برنامه مسابقات، الهلال روز دوم اکتبر (۱۰ مهر) در لیگ عربستان به مصاف الحزم می‌رود و پس از آن ملی پوشان الهلال، تیم ملی این کشور را روز ۷ اکتبر در بازی مقابل ژاپن همراهی می‌کنند. ملی پوشان عربستان ۱۲ اکتبر(۲۰ مهر) در بازی بعدی مقابل تیم ملی چین قرار می‌گیرند و چهار روز بعد از این مسابقه روز ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر)، الهلال در ریاض مقابل پرسپولیس به میدان می‌روند.

با این شرایط ملی پوشان الهلال که چهار نفر از آنها یعنی یاسر الشهرانی، سلمان الفرج، صالح الشهری و سالم الدوساری از بازیکنان اصلی تیم ملی عربستان محسوب می‌شوند یک بازی بیشتر از پرسپولیس در ماه مهر انجام می‌دهند. سایر بازیکنان ملی پوش این تیم یعنی محمد البریک، علی ال بلیهی، عبدالله عطیف، عبدالله الحمدان و محمد کانو در تیم ملی عربستان ذخیره هستند.

در این سمت هم بازیکنان ملی پوش پرسپولیس روز ۱۵ مهر باید همراه تیم ملی به مصاف امارات بروند و ۲۰ مهر برابر کره جنوبی قرار می‌گیرند و سپس آماده دیدار با الهلال می‌شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)