سازمان لیگ فوتبال در نامه‌ای رسمی به باشگاه‌هایی که تاکنون قراردادهایشان را در این سازمان به ثبت نرسانده‌اند، اعلام کرد که نمی‌توانند از بازیکنان جدیدشان در هفته نخست لیگ برتر استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، باشگاه ها در صورتیکه تا شنبه نسبت به ارایه فرم بودجه و ثبت قرارداد بازیکنان شان اقدام نکنند در هفته نخست فقط مجاز به استفاده از ۱۴ بازیکن قبلی و واجد شرایط را خواهند داشت.

براساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باشگاه ها در لیگ برتر موظف هستند حداکثر ۱۴ روز قبل از شروع مسابقات نسبت به ثبت قرارداد ۱۴ بازیکن در سازمان لیگ فوتبال ایران اقدام کنند و هر تیمی که این مصوبه را رعایت نکند با تصمیماتی از سوی کمیته انضباطی مواجه خواهد شد. بر این اساس تاکنون باشگاه های لیگ برتر نسبت به ثبت قرارداد بازیکنان اقدام نکرده اند و به این ترتیب باشگاه ها تا روز شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۲ نسبت به ارایه فرم بودجه و ارایه قراردادهای بازیکنانش فرصت دارند و در غیر اینصورت باشگاه ها در هفته نخست لیگ برتر فقط مجاز به استفاده از ۱۴ بازیکن قدیمی و واجد شرایط خواهند بود و قراردادهای بازیکنان دیگر به جز ۱۴ نفر بعد از هفته نخست مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ضمن اینکه از بین اعضای کادرفنی فقط قرارداد سرمربی، پزشک و مدیر تیم در هفته نخست ثبت می شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)