مرجع خبری پرسپولیس : محمد منصورى ابومسلم کجا و محمد منصورى پرسپولیس کجا؟ این جمله اى است که خیلى ها در مورد منصورى به کار مى برند. هافبک تندوتیزپرسپولیس فصل قبل نتوانست آن طور که باید و شاید جایگاهى براى خودش در تیم محبوب پایتخت دست و پا کند. امسال هم که با مصدومیت کار خود را آغاز کرده است.بد ندیدیم به سراغش برویم و هم جویاى احوالش شویم و هم نظرش را در مورد تیم بشنویم. با ما همراه باشید:
خدا بد ندهد دوباره مصدوم شدى؟
متأسفانه همین طور است. در حین تمرین پایم رفت داخل گل و به عقب کشیده شد و در نتیجه از ناحیه عضله پا بشدت آسیب دیدم. فعلاً هر روز فیزیوتراپى مى کنم و کار با وزنه هم در دستور کارم هست.


گفته اند یک ماه نمى توانى براى پرسپولیس بازى کنى.
این حرف را آقاى زیرینه زد تا فشارى روى من نباشد و در فضایى آرام به رفع مصدومیتم بپردازم. شاید زودتر از یک ماه هم به میدان بازگردم اما دکتر تیم مى خواهد بدون دغدغه و عجله این کار صورت بگیرد.


همه مى گویند منصورى خیلى بدشانس است که اول فصل با این مشکل روبرو شده است.
من هم همین فکر را مى کردم. قبل از اینکه فصل شروع شود از نظر بدنى در شرایط بسیار خوبى قرار داشتم. وقتى این اتفاق افتاد ناراحت شدم و خودم را بدشانس دیدم اما فکر مى کنم قسمت این بود تا پایم را بیشتر قوى کنم و بتوانم زودتر از هر زمان دیگرى جایگاه مناسبى در ترکیب پیدا کنم. امسال خیلى آماده ام و مطمئنم که مى توانم در پست خودم رضایت صمد را جلب کنم.
چه شد که منصورى ابومسلم در پرسپولیس چهره نشد؟


دلایلش زیاد است. خیلى از آنها گفتنى نیست.من بارها این سؤال را از خودم پرسیدم. نمى دانم شاید مردم و یا کارشناسان متوجه نشدند که مشکلاتم چه بوده. فصل قبل تیم پرمهره بود و حاشیه ها زیاد. بازیکنى که بازى نمى کرد ناراحتى اش را بروز مى داد اما من چنین خصوصیتى نداشتم. از حداقل زمانى که فرصت به من مى رسید نهایت استفاده را مى کردم. دیدید که مقابل ابومسلم در پست همیشگى ام بازى کردم و گل هم زدم اما شرایط آن طور که مى خواستم پیش نرفت. من در ابومسلم اسم و رسمى پیدا کردم و آمدم به پرسپولیس تا به تیم ملى بروم اما حالا باید به فکر پیدا کردن جایى در ترکیب اصلى باشم.
از این بابت که به پرسپولیس آمدى پشیمانى؟
نه، اصلاً. مى دانم که انگیزه زیادى براى کسب موفقیت دارم. من هرگز روحیه ام را از دست نداده ام. امسال جو آرامتر است و شرایط براى پیشرفت کردن مهیاست. خوشبختانه در تیم انرژى مثبت بیشتر شده است. پارسال حاشیه ها انرژى تیم را مى گرفت. خود من مدتى گوشى ام را خاموش کرده بودم اما از قول من مصاحبه هاى رنگارنگ و البته مشکل ساز منتشر مى شد. من ایمان دارم امسال مى توانم حقم را از پرسپولیس بگیرم.
پرسپولیس را مقابل مس چطور دیدى؟
تیم خوب کار کرد اما براى قضاوت کردن زود است. پارسال هم ۳ بازى اول را خوب آغاز کردیم اما بعداً شرایط عوض شد. همه مى دانیم که در پرسپولیس شرایط سختى پیش روى ماست. خیلى از نفرات هنوز درفضاى این پرسپولیس جا نیفتاده اند. بازیکن باید به این بلوغ برسد که در پرسپولیس توپ مى زند و شرایط کار در اینجا سخت تر است.
بازى با استقلال اهواز را چطور مى بینى؟
من بازى راه آهن و فولاد را از نزدیک دیدم. انگیزه تیم ها مقابل هم یک طور دیگر است اما مقابل پرسپولیس انگیزه ها کاملاً فرق مى کند. استقلال اهواز تیم بسیار خوبى است و انگیزه زیادى دارد. من با خداداد عزیزى کار کرده ام. مى دانم بازیکنانش با جان و دل براى او بازى مى کنند. پس باید مراقب باشیم.
نتیجه را چه پیش بینى مى کنى؟
باید صددرصد بازى را ببریم. پیش بینى کردن درست نیست. ما قهرمانى مى خواهیم وباید بازى خانگى مان را ببریم. باید حریفان در آزادى از ما وحشت کنند.
بدون تماشاگر؟
فقط یک بازى تماشاگر نداریم. باید کارى کنیم که در همه بازى هاى آزادى پر قدرت ظاهر شویم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)