پنچ شنبه ۱ اسفند:(۲۱:۰۱)

مرجع خبری پرسپولیس:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی روز شنبه آینده نباید برق شیراز را دستکم بگیریم.

محمد منصوری اظهار داشت: خیلی دوست داشتیم شکست بازی رفت برابر ابومسلم را جبران کنیم. به همین دلیل با تمام قدرت به میدان رفتیم و سه امتیاز را گرفتیم. اگر از فرصت ها بهتر استفاده می کردیم می توانستیم بیشتر از یک گل بزنیم.
وی یادآور شد: مدافعان ما در دیدار بسیار عالی کار کردند و به خوبی توانستند حملات ابومسلم را کنترل کنند.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ۱۰ نفره شدن ابومسلم و حرکت دروازه بان این تیم گفت:شهاب گردان دروازه بان خوب و با اخلاقی است اما کار او برای من که در هنگام گرم کردن صحنه را دیدم بسیار عجیب بود.
وی اضافه کرد: گردان می‌گفت توپ جمع کن در چند صحنه توپ را به او دیر رسانده و در حال تمسخرکردن او است به همین دلیل این صحنه اتفاق افتاد. کار خوبی نبود و هیچکس این مسئله را در فوتبال قبول ندارد چون به دور از جوانمردی است.

منصوری تاکید کرد:‌ پس از اخراج گردان و ۱۰ نفره شدن ابومسلم می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم اما متاسفانه در زدن ضربات آخر بدشانس بودیم.
وی در خصوص بازی با برق شیراز گفت: نتایج اخیر برق مثبت نبوده است. این یک فاکتور مثبت برای ما است البته بازی با پرسپولیس و پخش زنده انگیزه‌ها را بالا می برد. ما نباید برق را دست کم بگیریم. ما برای سه امتیاز به شیراز می‌رویم و برای رسیدن به هدف خود از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)