مرجع خبری پرسپولیس : مهدى شیرى که در بازى اول به عنوان یار جانشین به میدان آمد و به عقیده خودش در این دقایق کوتاه نتوانسته شایستگى هایش را نشان دهد. شیرى امیدوار است که بتواند در پرسپولیس به طور ثابت بازى کند. گفت وگوى ما را با او بخوانید:
بازى با مس کرمان چطور بود؟
بازى بسیار خوبى بود. هدف ما گرفتن ۳ امتیاز در بازى اول بود و در این راه هم تلاش کردیم اما روى چند اشتباه گل دریافت کردیم بازیکنان ما کمى بى تجربه هستند و در این بازى دیدید که تیم ما ۳ بار جلو افتاد اما باز هم گل تساوى را خوردیم. فکر مى کنم چند هفته طول مى کشد بازیکنان به هماهنگى کامل برسند.


فکر مى کنى این یک امتیاز براى پرسپولیس خوبى بود؟
با توجه به شرایطى که تیم ما داشت و از سایر تیم ها تمریناتمان را دیرتر شروع کردیم، همین یک امتیازى در خانه حریف بد نبود. تیم ما بعد از فصل نقل و انتقالات کمى وارد حاشیه شد و در این بازى هم چند بازیکن مصدوم داشتیم که این مسائل باعث شد تیم ما نتواند پتانسیل واقعى خود را نشان دهد.


تکرار پنالتى به نظر تو صحیح بود؟
صد در صد درست بود، زمان زدن ضربه پنالتى گلر حریف از روى خط دروازه جلوتر آمده بود، حرکت دروازه بان فقط روى خط دروازه مجاز است. به عقیده من تمام داوران باید به طور کامل مقررات را رعایت کنند.


با اینکه همه از تو به عنوان بازیکن ثابت یاد مى کردند، در این بازى به عنوان یار جانشین به میدان آمدى. چرا؟
این نظر کادر فنى بود که من روى نیمکت بنشینم. حتماً تاکتیک خاصى داشتند وگرنه من در تمرینات هم جزو بازیکنان اصلى بودم. قطعاً تلاش مى کنم که با تمرینات سخت به ترکیب ثابت برسم. مى خواهم به هدفى که براى بازى کردن در پرسپولیس داشتم برسم.
نظرت در مورد عملکرد کرانچار چیست؟

او مربى بسیار خوبى است. کرانچار با حضورش توانست انگیزه جدیدى را در تیم ایجاد کند. مدت زیادى نیست که او به عنوان سرمربى انتخاب شده است. تمرینات ما زیر نظر ایشان به صورت حرفه اى انجام مى شود و با یک بازى نمى توان در مورد عملکرد او تصمیم گرفت. او در دوران بازیگرى اش بازیکن باهوشى بوده است و فکر مى کنم یکى از بهترین مربیانى است که تا به حال به ایران آمده است.
نظرت در مورد بازى با استقلال اهواز آن هم بدون تماشاگر چیست؟
استقلال اهواز امسال با آمدن عزیزى تیم خوبى دارد. ما کار سختى پیش رو خواهیم داشت. متأسفانه با این که این بازى در تهران برگزار مى شود و ما میزبان هستیم اما از حضور تماشاگران بى بهره خواهیم بود. اى کاش تماشاگرانمان حضور داشتند و شاهد پیروزى ما در اولین دیدار خانگى بودند. حالا هم امیدوارم در خانه پیروزى ما را جشن بگیرند.
در دقایقى که در زمین بودى به نظر خودت خوب بازى کردى؟
به هر حال من فصل گذشته مصدوم بودم و بعد از مدت ها بازى مى کردم، براى دقایق کوتاه به نظرم بد بازى نکردم اما اگر بیشتر زمان داشتیم بهتر بازى مى کردم. امیدوارم در بازى هاى بعدى با اعتماد کادر فنى بهتر بازى کنم.
در گفت و گوهایى دیدیم که گفتى جاى کریمى را در پرسپولیس پر مى کنى، واقعاً اینطور است؟
على کریمى بازیکن بزرگى است. شاید از نظر فنى بتوانم جاى او را پر کنم اما از نظر محبوبیت کسى نمى تواند جاى او را بگیرد. به هر حال امیدوارم جایگزین خوبى براى او باشم تا کسى جاى خالى او را حس نکند.
در لیست تیم ملى نبودى، فکر مى کنى چه زمانى به تیم ملى دعوت شوى؟
این بار انتظار نداشتم که دعوتم کنند زیرا مدتهاست بازى نکردم. از این پس سعى مى کنم آنقدر خوب باشم که قطبى را مجبور کنم مرا به تیم ملى دعوت کند. پوشیدن پیراهن تیم ملى براى هر بازیکنى افتخار بزرگى است که من هم از این قاعده مستثنى نیستم.
پرسپولیس امسال مدعى قهرمانى خواهد بود؟
صد در صد. تیم ما در یکى از جام ها موفق مى شود. هدفمان را قهرمانى در لیگ برتر قرار دادیم و در این راه همه مجموعه پرسپولیس تلاش خواهند کرد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)