سرپرست مسابقات سازمان لیگ گفت: حضور هواداران در بازی استقلال و نساجی آزمایشی است و اگر پروتکل‌ها به درستی رعایت شود در هفته‌های آینده هم هواداران حضور خواهند داشت.

سهیل مهدی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه برای دیدار استقلال و نساجی و اینکه این موضوع دیرهنگام اعلام شد اظهار داشت: ستاد ملی کرونا روز گذشته اعلام کرد که هواداران می‌توانند در ورزشگاه حضور داشته باشند. بلافاصله ما و تمام گروه‌ها و همکاران‌مان تا آخرین ساعات شب گذشته جلسه گذاشته بودیم تا این امر محقق شود.

وی ادامه داد: اگر می‌خواستیم فقط ۵ هزار صندلی ورزشگاه را تمیز کنیم خیلی زمان‌بر بود چون دو سالی بود که مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و زمانی که به ما برای حضور هواداران اعلام شد ما را در مضیقه گذاشت.

مهدی تصریح کرد: حضور هواداران در بازی استقلال و نساجی آزمایشی است و اگر رعایت پروتکل‌ها به درستی انجام شود از هفته آینده ورزشگاه‌هایی که امکان برگزاری مسابقه با تماشاگر را داشته باشند، هواداران حضور خواهند داشت.

سرپرست مسابقات سازمان لیگ گفت: فعلا بازی‌ها با ۵ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها برگزار می‌شود و هر چقدر هواداران مسائل و پروتکل‌ها را رعایت کنند درصد حضور هواداران در ورزشگاه افزایش پیدا خواهد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)