پرسپولیس نیوز: برادر هادی نوروزی می‌گوید باوجود گذشت چهار سال از درگذشت کاپیتان پیشین پرسپولیس داغ نبودنش هنوز هم تازه است.

مهدی نوروزی با اشاره به چهارمین سالگرد درگذشت برادرش هادی نوروزی گفت: این داغ هنوز برای ما تازه است و با آن می سوزیم و می سازیم. نبودن هادی درد بی درمانی است ولی چیزهایی از خودش بر جای گذاشته است که باعث افتخار خانواده و همشهریانش است.

وی ادامه داد: در تابستان شاید هر روز بالغ بر ۱۰۰ تا ۱۵۰ اتومبیل بر سر مزار هادی می آمد. خیلی ها می گویند قلبمان از رفتن هادی شکسته است و داغ نبود او مثل داغ برادر خودمان است. هواداران پرسپولیس هم لطف دارند و در هر بازی در دقیقه ۲۴ هادی را تشویق می کنند. این تشویق برای ما تسکین است.

برادر هادی نوروزی ادامه داد: هادی هشت سال در پرسپولیس بود و من هنوز هم برای این تیم به ورزشگاه می روم. هواداران هم ابراز احساسات می کنند و یاد هادی را زنده نگاه می دارند. حتی به کسانی هم که هادی را ندیده بودند، دارد الگو و تعصبش ثابت می شود.

مهدی نوروزی درباره اخلاق و ویژگی بارز هادی نوروزی تاکید کرد: شاید هیچکس باور نکند. من با هادی زندگی کردم ولی او هیچ موقع کارهای خوبی که می کرد را به هیچکس حتی به من نمی گفت. بعد از درگذشت هادی، افرادی از شهرهای مختلف مثل یزد، تهران، خراسان رضوی به منزل ما آمدند و حرف هایی از کارهای خیر او می زدند که میخکوب می شدیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا باشگاه پرسپولیس همچنان به خانواده هادی نوروزی توجه دارد یا خیر؟ تصریح کرد: هواداران که همیشه به یاد هادی هستند. هر مدیرعاملی هم که به پرسپولیس آمده، به هر نوعی که بوده سمت ما آمده و دلداری داده است. حتی آقای انصاریفرد شب قبل از دیدار پرسپولیس با استقلال از ما به گرمی استقبال کرد. ان شاءالله که پرسپولیس همیشه پایدار و با صلابت باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)