رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: از مدیران پرسپولیس خواستیم با وجود چالش‌هایی که دارند محل میزبانی‌شان از سپاهان را مشخص کنند.

سهیل مهدی در پاسخ به این سوال که موضوع مشخص شدن میزبانی پرسپولیس از سپاهان به تاخیر افتاده است، گفت: بله، در خصوص این موضوع فرصت‌مان به حداقل رسیده است. خواهشی که از مدیران پرسپولیس داشتیم این بوده که با وجود چالش‌هایی که داشتند تلاش کنند تا امروز پاسخ ما را بدهند و امیدواریم این اتفاق بیفتد. پرسپولیسی‌ها سه شهر کرج، مشهد و سیرجان را برای میزبانی مدنظر دارند.

وی در واکنش به این موضوع که با حضور تماشاگران در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مخالفت شده و ممکن است این شهر از گزینه‌های میزبانی این دیدار حذف شود، عنوان کرد: در حال مذاکره و پیگیری هستند و ما منتظر نتیجه هستیم. چمن ورزشگاه سیرجان کیفیت خوبی دارد و البته این دیدار در هر سه ورزشگاه قابل برگزاری است و باید از سوی باشگاه پرسپولیس مشخص شود. امیدواریم باشگاه پرسپولیس مساعدت داشته باشد تا موضوع میزبانی این تیم از سپاهان مشخص شود تا برنامه ریزی درستی داشته باشیم، چون برای هر دو تیم بهتر است که زودتر محل برگزاری بازی مشخص شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ که با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این سوال که امکان برگزاری مجدد این دیدار در اراک نبود؟ تصریح کرد: تیم آلومینیوم خودش در اراک بازی دارد و امکان این کار نیست و نمی‌توانیم این بازی را در روز دیگری برگزار کنیم.

مهدی در پاسخ به این سوال که لیگ طبق‌ برنامه قبلی به پایان می‌رسد؟ گفت: بله روز ۸ خرداد مسابقات لیگ تمام می‌شود.

وی در خصوص اینکه همزمانی اردوی تیم امید با هفته‌های پایانی لیگ خاطرنشان کرد: متاسفانه این بحث همزمانی را داریم و در صحبتی که با سرپرست فدراسیون فوتبال داشتیم، قرار شد هفته آخر را با تعامل با باشگاه جلو ببریم، ان‌شاءالله هفته آخر شرایط برای بازیکنانی که در تیم امید هستند مساعد باشد و باشگاه‌ها بتوانند بازیکنان‌شان را در اختیار تیم امید قرار دهند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که آلودگی هوا خللی در برگزاری مسابقات این هفته نمی‌کند، اظهار داشت: خوشبختانه آلودگی نیست و گرد و غبار است و خطر به رده سنی بزرگسالان نرسیده، البته سلامتی همه برای ما مهم است ولی خواهش ما این است که مسئولان مساعدت داشته باشند و در صورتی که آلودگی هوا به مرز اضطرار هم رسید، ما بازی‌ها را با هر شرایطی که هست برگزار کنیم تا تیم ملی لطمه نخورد. امکان برگزاری مسابقات را در صورت تعویق نداریم. مشکل آلودگی را در جنوب کشور هم داریم و امیدواریم که بتوانیم لیگ به موقع تمام شود.

مهدی در پایان درباره زمان شروع فصل بعد مسابقات لیگ گفت: سعی می‌کنیم نیمه اول مردادماه لیگ فصل آینده را شروع کنیم، فکر می‌کنم نهایتا ۱۵ تا ۲۰ مردادماه شروع کنیم تا نیم‌فصل را در زمان برگزاری جام جهانی داشته باشیم. سرمربی تیم ملی برنامه لیگ را از ما خواسته و اگر خللی در برنامه‌های تیم ملی به وجود نیاید، برنامه‌ریزی قطعی را انجام می‌دهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)