مرجع خبری پرسپولیس : مربی سابق تیم پرسپولیس گفت: اثرات تخریبی علی پروین برای فوتبال ایران از بمب هیروشیما مخرب تر بوده است.

به گزارش اوج نیوز،بیژن عزیزی که در زمان همکاری حمید استیلی با پرسپولیس فعالیت داشت درباره دلایل جدایی اش از این تیم اظهار داشت:بحث رفتن من از پرسپولیس مثنوی هفتاد من است اما اگر بخواهم در یک جمله بگویم باید تاسف بخورم از نقش مخرب علی پروین در این تیم.

وی ادامه داد:حرف ها و ناگفته های زیادی دارم که به زودی بیان خواهم کرد و نیتم از بیان این مسائل کمک به فوتبال و روشن شدن واقعیت ها  است.متاسفم که تئوری های جالب توجه محمد رویانیان با حضور پروین اجازه نخواهد داد که پرسپولیس راهش را پیدا کند.

در یک جمله لمپینیسم در ساختار باشگاه پرسپولیس رسوخ کرده است.هر چند امیدوارم با تفکرات تازه و بدیع مدیر عامل پرسپولیس ،این تیم به جایگاه واقعی اش برسد.هر مربی خارجی هم به پرسپولیس بیاید،می گوید غده سرطانی این تیم باید برود.

 

امیدوارم این آقا برای همیشه از فوتبال ما برود تا اثرات تخریب اش که بی تردید از اثرات بمب هیروشیما مخرب تر بود،دیگر ادامه پیدا نکند.

عزیزی افزود:پنجشنبه شب تهران را به مقصد کانادا ترک می کنم و امیدوارم دفعه بعد که برگشتم شر امثال پروین از پرسپولیس عزیز کم شده باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)