پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که داوران فوتبال ایران از قشر شریفی هستند و نباید به خاطر یک اشتباه آنها را وارد حاشیه کرد.

مهرداد میناوند در گفت و گو با ایرنا، در خصوص بازی پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: این بازی به نظر من فقط در حد یک فوتبال است و ما هم باید مثل تمام دنیا از دربی‌های فوتبال لذت ببریم اما کاری کردند که نمی‌شود. وقتی داور بازی سه بار عوض می‌شود یعنی کار غیر اصولی انجام شده است.

وی ادامه داد: داوران ما از قشر شریف جامعه هستند، حالا ممکن است که در برخی بازی ها اشتباهاتی انجام بدهند اما مطمئنا هر داور آبروی خودش را بیشتر از هر چیزی دوست دارد و نمی آید از عمد اشتباهی انجام بدهد که تیمی بازنده شود.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: دربی پیش رو باید به دور از هیاهو باشد و اصلا بازی را بیخود حساس نکنیم. من اگر جای دو تیم بودم این بازی را به کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند تقدیم می کردم. دوست دارم که بعد از بازی هر نتیجه‌ای که رخ داد بازیکنان دو تیم با هم دست بدهند و یکدیگر را در آغوش بکشند چون دوستی ها در فوتبال از دشمنی ها بیشتر ارزش دارد.

میناوند خاطرنشان کرد: بازیکنان دو تیم برای موفقیت تیم شان باید در زمین بجنگند اما هر چه هست باید در همین زمین تمام شود. بازی به سود هر تیمی که تمام شد خوب نیست که بعد از آن جنگ یا کل کل به فضای مجازی کشیده شود.

وی درباره شرایط پرسپولیس در دربی پیش رو گفت: به نظر من پرسپولیس روی کاغذ همه جوره از استقلال قوی تر است. همانطور که دیدید استقلالی ها دنبال به هم زدن بازی بودند اما خدا را شکر این اتفاق رخ نداد. باید به قوانین فوتبال احترام گذاشت تا بتوانیم از فوتبال لذت ببرید.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم که بعد از بازی بازیکنان دو تیم صحیح و سلامت باشد و در نهایت پرسپولیس برنده می باشد.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال کشور روز چهارشنبه از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)