نادر دست‌نشان، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود اعتقاد دارد بازی با پرسپولیس به لحاظ انگیزشی یکی از راحت‌ترین بازی‌های تیمش است.


نادر دست‌نشان درباره شرایط تیم سپیدرود رشت اظهار داشت: بعد از بازی با صنعت نفت آبادان، یک بازی تدارکاتی را برای تیم‌مان در نظر گرفتیم تا از بازیکنانی که در دیدار با نفت بازی نکرده بودند، استفاده کنیم و ببینیم کدام یک از آنها می‌توانند به تیم اصلی اضافه شوند و ما را کمک کنند. البته در نیمه دوم به پنج شش بازیکن اصلی‌مان هم بازی دادیم که خوشبختانه بچه‌ها هم عملکرد خوبی داشتند و توانستند تیم خوب پاس رشت را که در لیگ دسته سوم حضور دارد، شکست دهند. ما سعی کردیم با این بازی بچه‌ها به خودباوری برسند و برای پیروزی انگیزه پیدا کنند.

وی در مورد اینکه تیمش در نخستین حضور او روی نیمکت این تیم نتیجه خوبی مقابل صنعت نفت آبادان به دست آورد، تصریح کرد: مطمئناً همین‌طور است. ما بچه‌های خوبی داریم، اما باید انگیزه پیروزی و موفقیت را به تیم تزریق کنیم. خوشبختانه در بازی با صنعت نفت هم بچه‌ها خوب کار کردند. همان‌طور که گفتم در مجموع به دنبال این هستیم که بچه‌ها به انگیزه و خودباوری برسند تا در بازی‌های آینده موفق شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود در مورد دیدار هفته بیست‌و‌دوم تیمش مقابل پرسپولیس عنوان کرد: واقعاً بازی سخت و سنگینی است. این بازی از یک طرف برای پرسپولیس مهم است که نمی‌خواهد صدر جدول را از دست بدهد، از طرف دیگر برای ما مهم‌تر است، چون باید از قعر جدول جدا شویم و خودمان را به رقبای بالادستی برسانیم. این بازی در عین حال که به لحاظ تاکتیکی و فنی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ماست، از طرف دیگر هم یکی از راحت‌ترین بازی‌ها ما محسوب می‌شود. راحتی این بازی مربوط به انگیزه بازیکنان می‌شود. سالی یک بار فرصت بازی مقابل پرسپولیس در رشت پیش می‌آید و بچه‌ها انگیزه بسیار زیادی برای این مسابقه و بازی در حضور ۲۰ هزار هوادار دارند. به همین دلیل این بازی می‌تواند به لحاظ انگیزشی یکی از راحت‌ترین بازی‌ها ما باشد، اما به لحاظ فنی پرسپولیس اکنون برخلاف گذشته یکی از پُرمهره‌‌ترین تیم‌های لیگ است و  در هر پست می‌تواند با تغییر تاکتیک به موفقیت برسد. با توجه به حضور برانکو ایوانکوویچ، سرمربی بسیار خوب و موفق این تیم، انتظار هر تغییری را خواهیم داشت.

دست‌نشان در مورد امیدواری‌اش برای بقای تیم سپیدرود در لیگ برتر یادآور شد: صد درصد به تیمم و بازیکنانم امیدوارم. همان‌طور که گفتم ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بچه‌ها به شرایط خوب روحی و روانی برسند. بچه‌ها در زمان علی کریمی هم حتی در بازی‌هایی که نتیجه‌اش را واگذار کردند، عملکردشان خوب بود و با کمترین اختلاف و بدشانسی شکست می‌خوردند. الان هم ما به دنبال این هستیم که این شانس را پیدا کنیم، چون همیشه شانس در فوتبال وجود دارد. امیدوارم بتوانیم موفق شویم، چون تیم‌مان لیاقتش را دارد. ما در عین حال که به لحاظ مالی ضعیف هستیم، اما بزرگ‌ترین سرمایه را که حضور و حمایت عاشقانه هواداران سپیدرود است را در اختیار داریم و به کمک آنها می‌توانیم موفق شویم.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)