سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به درستی نسبت به سیاست‌های مدیران این باشگاه در فصل نقل و انتقالات انتقاد کرد.

به نقل از میزان، پس از حذف پرسپولیس مقابل استقلال در نیمه‌نهایی جام حذفی یحیی گل‌محمدی در نشست خبری این بازی نسبت به سیاست‌ها و رفتار‌های مدیران باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات انتقادات بجا و درستی انجام داد.

گل‌محمدی در این نشست خبری تاکید کرد که تیمش نیاز به تقویت شدن دارد، اما از طرف باشگاه پرسپولیس فعلا حرکتی در نقل و انتقالات زده نشده است و باشگاه فعلا منفعل بوده است. این در شرایطی است که تا روز شنبه فهرست نهایی پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا باید ارسال شود و یعنی سرخپوشان فقط یکی دو روز برای تقویت خود و ارسال فهرست به آسیا وقت دارند.

واقعیت این است که پرسپولیس و مدیران این باشگاه با از دست دادن دانیال اسماعیلی فر و رفتن این بازیکن به سپاهان شکست بزرگی را در نقل و انتقالات تجربه کردند. حالا غیر از این که باید معدود بازیکنان خوب ایرانی را برای فصل بعد جذب کنند باید بازیکنانی مانند بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور را هم حفظ کنند تا شاکله پرسپولیس به هم نخورد.

گل‌محمدی به درستی از آینده تیمش نگران است است و این نگرانی به حق است. مدیران باشگاه پرسپولیس باید در این یکی دو روز و با قدرت در نقل و انتقالات فعال باشند و بتوانند فهرست درخواستی گل‌محمدی را جذب کنند. همچنین در این چند روز باید بدهی سنگین به برانکو پرداخت شود، اما این نباید بهانه‌ای برای مدیران باشگاه پرسپولیس باشد.

پرسپولیس اگر می‌خواهد فصل بعد شرایط خوبی در لیگ و آسیا داشته باشد باید به خوبی تقویت شود و همچنین بازیکنان تاثیرگذار این تیم حفظ شود وگرنه آینده‌ای تاریک و سخت در انتظار سرخ‌پوشان خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)