ناصر محمدخانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با این شرایطی که پرسپولیس در بازی‌های اخیر پیدا کرده، همه تیم‌ها از این تیم می‌ترسند.

ناصر محمدخانی در مورد برتری ۲ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار داشت: حالا دیگر پرسپولیس شانس دوگانه دارد و به نظر من در هر دو جام مدعی اصلی است. دیگر همه از این تیم ترس دارند و این یک موضوع مهم و مثبت برای تیم یحیی محسوب می‌شود.

وی افزود: گل‌گهر از تیم‌های خوب فوتبال ما است و بازیکنان خوبی دارد. کادر فنی خوبی هم این تیم را هدایت می‌کند. آنها آمده بودند که بتوانند حداقل در جام حذفی موفق باشند اما این اتفاق رخ نداد و تیم یحیی هوشمندانه و با عملکردی خوب و قابل قبول این بازی را برد.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با اینکه سرخپوشان عملکرد متفاوتی در نیمه اول و دوم داشتند، تصریح کرد: در طول بازی نمی‌شود که مدام حمله کرد و در حالت تهاجمی بود. پرسپولیس خیلی هوشمندانه بازی کرد و به آنچه که می خواست رسید. مقابل تیمی آن هم در سطح گلگهر منطقی نیست که مدام حمله کنید. همانطور هم که دیدید پرسپولیس به آنچه می‌خواست رسید.

وی در مورد شانس پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ و جام حذفی گفت: پرسپولیس الان پنج بازی را به صورت متوالی برده و اعتماد به نفس خوبی دارد. الان پرسپولیس با تنها ۵ بازی دیگر به دو جام می‌رسد و این نشان از قدرت پرسپولیس می‌دهد.

پیشکسوت سرخپوشان در رابطه با دلایل تداوم موفقیت پرسپولیس در سال جدید خاطرنشان کرد: به نظر من شکست مقابل سپاهان در ورزشگاه آزادی موجب شد تا بازیکنان به خودشان بیایند و هم‌قسم شوند تا دوباره پرسپولیس را به جایگاه اصلی خود بازگردانند. این چهره واقعی پرسپولیس است.

وی تاکید کرد: حضور نفراتی مانند افشین پیروانی، سیدجلال حسینی، و خود یحیی باعث شده تا تیم از نظر روحی و روانی و تجربی هم شرایط خوبی داشته باشد. بازیکنان تا آخرین دقیقه بدانند باید بجنگند تا چهره پرسپولیس دلخواه هواداران را در ورزشگاه به نمایش بگذارند. الان هم این همان تیمی است که هوادار دوست دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)