باشگاه پرسپولیس اخیراً نامه‌نگاری‌‌هایی با باشگاه آنتورپ بلژیک در خصوص بیرانوند انجام داده است.

تا پیش از برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال پیکان و پرسپولیس شایعات زیادی درباره آینده علیرضا بیرانوند به گوش می‌رسید و حتی گفته شد او آخرین بازی خود را برای سرخ‌پوشان انجام داده است. نکته جالب اما اینجاست که این شایعات درست بوده است.

اگر قرار بود ماجرا روال عادی خود را طی کند، بیرانوند باید همین روزها به بلژیک می‌رفت تا در تمرینات تیم آنتورپ شرکت کند، اما باشگاه پرسپولیس در این خصوص نامه‌نگاری‌هایی با این باشگاه بلژیکی انجام داده است تا بتواند بیرانوند را نگه دارد و در بازی‌های بعدی از او استفاده کند.

البته درخواست باشگاه آنتورپ برای اضافه شدن بیرانوند به تمرینات این تیم درست است، ولی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی لیگ‌های مختلف در سراسر دنیا، چنین وضعیتی برای خیلی از بازیکنان و باشگاه‌ها پیش آمده است و بیرانوند هم از این قاعده مستثنی نیست. در صورتی که باشگاه آنتورپ با درخواست پرسپولیس موافقت نکند، سرخ‌پوشان ایرانی این حق را دارند که در فیفا از این باشگاه شکایت کنند.

گفتنی است؛ فیفا چندی پیش بخشنامه‌ای صادر کرد که قرارداد بازیکنان با تیم‌هایی که در آنها بازی می‌کنند تا پایان لیگ پابرجاست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)