پرسپولیس نیوز :  نخستین کمک دولت روحانی به باشگاه های استقلال و پرسپولس تا چند روز دیگر به حساب این دوباشگاه واریز می شود.

در شرایطی که مشکلات مالی عرصه را بر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تنگ تر از قبل کرده، خبرهای دریافتی از وزارت ورزش و جوانان حکایت از آن دارد که طی روزهای آینده کمک های مالی دولت به این دو باشگاه وصول خواهد شد.
گویا رئیس جمهور پس از مطلع شدن از مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس، از صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان خواسته از بودجه وزارتخانه مبلغی را در اختیار این دو باشگاه قرار دهد؛ مبلغی که رقم دقیق آن مشخص نیست اما به اندازه ای است که قسمتی از مشکلات مالی این دو باشگاه مردمی را مرتفع کند.
در صورتی که این مهم محقق شود این نخستین کمک دولت روحانی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. 
سرپرست وزارت ورزش و جوانان روز گذشته نیز جلسه ای با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران داشت اما در آن صحبتی در خصوص کمک مالی به این باشگاه انجام نداد؛ در حالی که محور اصلی صحبت های صالحی امیری مشکلات مالی باشگاه های فوتبال بود.
ذکر این نکته ضروری است که قانونگذار بودجه ای را برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در نظر نگرفته و به همین علت وزارت ورزش و جوانان معمولا در پرداخت پول به این دوباشگاه با معذوراتی روبرو است.  

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)