سایت خبری پرسپولیس نیوز، قدیمی ترین سایت هواداری باشگاه های کشور از نسخه جدید پرتال خود رونمایی کرد.

پرسپولیس نیوز که از اواسط سال ۱۳۸۵ فعالیت خود  در عرصه رسانه ای را آغاز کرده در طول دوران نزدیک به ۱۱ ساله  فعالیتش پنج بار تغییر ورژن داشته که آخرین آنها شهریور ۱۳۹۱ اتفاق افتاد و تا امروز پابرجا بود و از ورژن ششم در انتهای لیگ شانزدهم و پس از قهرمانی شیرین سرخپوشان در سال ۹۶ رونمایی می شود.

 

ثبت نزدیک به یکصد هزار خبر، مراجعه بیش از ۴۰۰ میلیون بازدیدکننده، رتبه اول نام پرسپولیس در گوگل و چندین رکورد دیگر از جمله افتخارات به دست آمده در نسخه ای بود که تا امروز سرویس دهی آن به مخاطبان ادامه داشت.

 

نسخه ششم پرسپولیس نیوز شامل ویژگی های جدید متعددی است که تجربه استفاده از سایت نسبت به گذشته را متمایز می کند. برخی از ویژگی های نسخه جدید به شرح زیر است:

 

_ تغییر کلی طراحی سایت، سرعت بالاتر باز شدن و مرور صفحات و رفع برخی نواقص موجود.

_ اضافه شدن امکانات متعدد از جمله اسلایدر اخبار، سرخط اخبار داغ، مقاله برگزیده، روتیتر و برچسب اخبار، پربازدیدترین و پربحث ترین اخبار و…

_ اضافه شدن نسخه مخصوص موبایل با قابلیت ریسپانسیو(واکنش گرا) برای سهولت استفاده روی دستگاه های همراه.
*همچنین کاربرانی که تمایل نداشته باشند نسخه ریسپانسیو سایت را مشاهده کنند در صورتی که در منوی مرورگر گوشی خود گزینه نمایش کامل سایت(Request desktop) را بزنند می توانند از تمام امکانات سایت به طور کامل و بدون هیچ تفاوت با نسخه اصلی استفاده کنند.

_ امکان پاسخ دادن به نظرات کاربران و انجام بحث های تو در تو.

_ بهینه سازی برای موتورهای جستجو و بالاتر قرار گرفتن در نتایج جستجوها و… بسیاری امکانات دیگر که در آینده رونمایی می شود.

 

تمامی خبرها، تصاویر و ویدیوهای آرشیو سایت با تلاش مسئولان فنی به نسخه جدید منتقل شده تا گنجینه ارزشمندی برای هواداران حفظ شود.

گفتنی است این نسخه در ابتدای رونمایی خود مانند هر طرح جدید دیگری نسخه اولیه بوده و به مرور امکانات و اصلاحات متعددی برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

 

امیدواریم بتوانیم با تغییرات اخیر و خدماتی که در آینده ارائه خواهیم کرد رضایت هواداران میلیونی پرسپولیس و مخاطبان فوتبال را فراهم آوریم. ما در کار خود مانند هر مجموعه دیگری ضعف ها و کمبودهای زیادی داریم که نظرات و راهنمایی های شما را برای هرچه بهتر شدن عملکرد خود با کمال میل پذیراییم.

حسن مهدوی، مدیریت پایگاه خبری ۹۶/۲/۲۱

آخرین تصویر ورژن پنجم (کلیک کنید)

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)