مدیر عامل باشگاه سپاهان که روز جمعه اعلام کرد با حضور مهدی تاج در سازمان لیگ امیدوار است مشکلات شخصی گذشته تاثیری در تصمیمات برای این باشگاه اصفهانی نداشته باشد در غیر این صورت از سپاهان کناره گیری می کند، ظهر امروز شنبه در نشستی مشترک مشکلاتش با تاج را حل کرد.

مهر ؛ علیرضا رحیمی بعدازظهر امروز شنبه ضمن تایید این خبر گفت: ظهر امروز در نشستی که با آقای تاج داشتم هر دو طرف حرف هایمان را زدیم تا ابهامی در مورد مسائل و اتفاقات گذشته باقی نماند. خوشبختانه همه مشکلات ما حل شد و امیدواریم بتوانیم به فوتبال کشور کمک کنیم.

مدیر عامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه همه باید دست به دست هم بدهند تا فوتبال کشور پیشرفت کند افزود: همکاری مدیرعامل باشگاه سپاهان با رئیس سازمان لیگ می تواند به نفع فوتبال کشور باشد. مهم این نیست که من مدیرعامل باشم یا فرد دیگری. بلکه مهم این است که بتوانیم به نفع فوتبال کشور قدم برداریم.

رحیمی در پاسخ به این پرسش که چرا در مورد حضور تاج چنین موضعی گرفته است گفت: واقعیتش این است که ما سه روز پیش درخواستی از سازمان لیگ داشتیم که اولین درخواست ما با مخالفت آقای تاج مواجه شد که البته بعدا متوجه شدم گزارش هایی که به من داده بودند اشتباه بودم و باعث سو برداشت شده بود.

علیرضا رحیمی با تاکید بر اینکه دیگر هیچ مشکلی بین او و مهدی تاج وجود ندارد و همه ابهامات برطرف شد خاطرنشان کرد: ما نزدیک به ۳۰ سال است که با یکدیگر دوست و رفیق هستیم و اگر هم اختلافی بود به خاطر مسائل فوتبال بوده که خوشبختانه پس از نشست امروز همه مشکلات حل شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)