پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز اعلام کرد رضایت نامه شجاعیان برای استقلال صادر شده است.

هوشنگ نصیرزاده بعد از عقد قرارداد با استقلال در این باره گفت: باشگاه استقلال تنها باشگاهی بود که برای این بازیکن نامه داده بود و هیچ باشگاهی نامه ارسال نکرده بود. توافقات اولیه را مکتوب کردیم و داریوش شجاعیان به صورت قطعی به استقلال پیوست. بابت فقدان حضور شجاعیان در دو سال پیش روی قرارداد این بازیکن ما مبلغی را به صورت نقد و اقساط دریافت کردیم. شجاعیان را از این لحظه باید استقلالی بدانیم.

 

او افزود: شجاعیان یا بر اساس قراردادی که تا پایان سال ۹۸ دارد در گسترش فولاد باقی خواهد ماند یا فوتبال خود را در باشگاه استقلال تهران ادامه می دهد. ما بر اساس اخلاقی به استقلال تعهد داده بودیم که این بازیکن به استقلال بیاید و همینجا به شما تعهد می دهم که شجاعیان در کشور ایران یا برای گسترش فولاد تبریز و یا برای استقلال تهران به میدان می رود. ما در این رابطه به استقلال تهران قول دادیم و شجاعیان باید میان این دو باشگاه یکی را انتخاب کند.

 

او در ادامه درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس، عنوان کرد: طبق آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال و فیفا، بازیکنی که دارای قرارداد است حق انجام مذاکره با باشگاه های دیگر را ندارد. شجاعیان اکنون بازیکن ما است و ما به نمایندگی از ایشان در این مکان حضور داریم و قراردادی امضا کردیم تا این بازیکن به استقلال بیاید. هر باشگاهی با شجاعیان مذاکره کرده باشد، تخلف نقل و انتقالاتی انجام داده است. این بازیکن با ما ۲ سال قرارداد دارد و این مطالبی که درباره ی قرارداد ایشان با دیگر باشگاه ها منتشر می شود، کذب محض است. همانگونه که قبلا گفتم، ایشان یا در استقلال حاضر خواهد شد و یا گسترش فولاد.

 

نصیرزاده در پایان در پاسخ به این سوال که اگر شجاعیان تمایلی برای حضور در استقلال نداشته باشد، گفت: توافقات دو طرف برای نفر سوم الزام آور نیست. اما در عرف فوتبال زمانیکه یک بازیکن می خواهد منتقل شود، باید دو باشگاه توافق کنند. ایشان اگر می خواهد با توجه به رضایت نامه ای که برای استقلال صادر شده برای این باشگاه می تواند به میدان برود و یا می تواند راهی استقلال شود. همچنین ما اینجا تفاهیم کردیم که علاوه بر مبلغ نقل و انتقالات علاوه بر مبلغ مورد توافق، دو بازیکن از امید های استقلال در اختیار گسترش فولاد قرار گیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)