مدافع پرسپولیس می‌گوید امیدوارم هیات مدیره، مدیریت و درویش کمک کنند تا قراردادم به آن چیزی که مدنظر من است برسد.

علی نعمتی، مدافع پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگاران پیرامون حضور در باشگاه گفت: یک خرده کار داشتیم که انشالله به خیر و خوشی تمام شود. مصدومیت من هم تمام شده و دو بازی هم انجام دادم و شرایط خوبی دارم و امیدوارم به تیم کمک کنم.

مدافع قرمزها راجع به مصدومیت عنوان کرد: مصدومیت سختی بود. من هفته‌های آخر فصل پیش مصدوم شدم و با درد بازی کردم و مجبورم شدم عمل کنم، اما از نظر آمادگی به سایرین رسیدم و آماده هستم از هفته اول به تیم کمک کنم.

او در پاسخ به سوال پیرامون تمرینات پیش فصل و شرایط پرسپولیس گفت: با این تاخیر یک هفته ای که لیگ برتر داشت مثل فصل های پیش به مرز آمادگی رسیدیم و زمان خوبی داشتیم و همه جوره آماده مسابقات هستیم و امیدوارم مثل سال قبل نتایج خوبی بگیریم.

نعمتی درمورد تعویق لیگ به خاطر گرمای هوا و لغو اردوی پرسپولیس در ترکیه، عنوان کرد: گرما برای همه تیم‌ها است اما در تهران صبح و بعد از ظهر، همه جوره تمرین کردیم و به مرز آمادگی رسیده‌ایم.

بازیکن پرسپولیس درخصوص میزان انگیزه‌اش برای تکرار نمایش‌های فصل قبل خود با توجه به اینکه یکی از عوامل دبل قهرمانی سرخ‌پوشان بود، پاسخ داد: اینگونه نیست که فقط یک بازیکن در موفقیت تیم تاثیر داشته باشد زیرا وقتی تیم نتیجه می‌گیرد، کل تیم خوب کار کرده‌اند. قطعا امسال هم همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا بتوانیم نتایج خیلی خوبی کسب کنیم.

نعمتی درباره اینکه پس از تحویل دادن پیراهن شماره 6 به محمد حسین کنعانی‌زادگان، امسال پیراهن شماره 4 را که سال‌ها بر تن سید جلال حسینی بود بر تن خواهد کرد و آیا این موضوع به او فشار نمی‌آورد، گفت: حسین پیش از این در پرسپولیس شماره 6 را بر تن می‌کرد و طبق صحبتی که با یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی و کادرفنی داشتم، قرار شد امسال این پیراهن را به او بدهیم و من شماره 4 را که سال‌ها سید جلال و یحیی پوشیدند، می‌پوشم. همه جوره تلاش می‌کنم و امیدوارم لیاقت پیراهن شماره 4 را داشته باشم.

وی درمورد اظهارنظر برخی پیشکسوتان پرسپولیس مبنی بر اینکه شاید غیرت ایرانی بازهم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم‌های عربستانی که ستارگان دنیای فوتبال را جذب کرده‌اند جواب بدهد، خاطرنشان کرد: طبق قانونی که گذاشته‌اند نمی‌توانیم مثل تیم‌های عربستانی هزینه کنیم و بازیکنان بزرگ را بگیریم اما باید غیرت و تلاش کنیم تا بتوانیم دست کم نتیجه لازم را بگیریم.

مدافع چند پسته پرسپولیس درپاسخ به این سوال که آیا برایش تفاوتی دارد که امسال گل‌محمدی از او در کدام منطقه بازی بگیرد، گفت: قطعا هیچ فرقی ندارد. هر جا کادرفنی تصمیم بگیرد باید بهترین عملکرد را داشته باشم و قطعا تلاش می‌کنم.

نعمتی درمورد صحبت با مدیران پرسپولیس برای افزایش مبلغ قراردادش، توضیح داد: صحبتی کردیم و قرار شد بار دیگر این موضوع فردا در هیات مدیره تصمیم گیری شود. امیدوارم توافقات لازم صورت بگیرد و یک سال دیگر هم در خدمت پرسپولیس باشم.

وی در واکنش به این موضوع که جزء بازیکنانی بود که برای حضور در پرسپولیس خانه‌اش را فروخت و شنیده می‌شود الان انتظار تغییر در وضعیت قرارداد و افزایش مبلغش را دارد، تصریح کرد: قرارداد من خیلی پایین است. این قرارداد منتشر شد و همه دیدند. امیدوارم هیات مدیره، مدیریت و درویش کمک کنند تا به آن چیزی که مدنظر من است برسد.

بازیکن پرسپولیس درپاسخ به این سوال که با وجود کسب 3 قهرمانی، آیا آپشن‌های قراردادش را دریافت کرده است، گفت: مبلغ قرارداد پرداخت شده اما اما هنوز آپشن‌ها را نگرفته‌ایم و برای فصل بعد هم پیش پرداخت انجام نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)