رییس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال درباره نقل و انتقالات در فصل آتی توضیحاتی ارائه کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق درباره مصوبه اخیر هیات رییسه فدراسیون فوتبال پیرامون ممنوعیت جذب مربی و بازیکن خارجی عنوان کرد: با توجه به در پیش بودن فصل نقل و انتقالات، هیات رییسه فدراسیون فوتبال در سوم شهریور ماه سال جاری، موضوعات مختلفی را در ارتباط با این موضوع، مورد تصویب قراردادند. یکی از تصمیمات مهم این جلسه این بود که با توجه به اتخاذ تصمیم و مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ، جذب بازیکن و مربی خارجی برای فصل آتی برای همه باشگاههای کشور ممنوع است.

وی ادامه داد: این تصمیم به دلیل محدودیت در منابع ارزی از یک سو و همچنین محدودیت در نقل و انتقال ارز از سوی دیگر گرفته شد و در واقع مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ، به منظور کمک به تنظیم و تنسیق وضعیت مالی باشگاه‌های کشور، مورد تایید هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز قرار گرفت.

نورشرق افزود: آنچه به عنوان استثناء بر این قاعده در نظر گرفته شد این است که اگر باشگاهی با بازیکن یا مربی قرارداد داشته و بازیکن یا مربی مزبور آن باشگاه را تا پایان فصل قبل، همراهی کرده باشد، انعقاد قرارداد با وی بلامانع است ولی عقد قرارداد با باشگاه‌های دیگر ممنوع خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)