مرجع خبری پرسپولیس : مدافع جدید و تازه وارد پرسپولیس به خوبى مى داند که براى حضور ثابت در ترکیب سرخ پوشان و کسب جایگاهى ثابت در پرسپولیس باید تلاش ویژه اى را در دستور کار خود داشته باشد تا بتواند فصل پر بار و موفقیت آمیزى را در جمع ارتش سرخ پشت سر بگذارد. 

علیرضا نورمحمدى، که فصل قبل را در راه آهن گذراند و توانست عملکردى خوب از خود به نمایش بگذارد، شرایط فعلى تیم را براى شروع فصل، شرایطى ایده آل و مناسب مى داند.

• آلمان خوش گذشت؟
– جایتان خالى! حسابى  تمرین کردیم و برنامه هاى تیم را به اجرا درآوریم. واقعاً طى این ۱۰ روز بدنهایمان ساخته و پرداخته شد تا بتوانیم به شرایط ایده آل نزدیک شویم.

• این فشار که همه معتقدند فشار بالایى بوده، براى تیم مشکل ساز نبود؟
– با توجه به اینکه اکثر برنامه هاى بدنسازى ما در اردبیل برگزار شد، در آلمان به استثناى چند جلسه تمرین بدنسازى که در برنامه داشتیم، اکثر کارهاى تاکتیکى را مرور کردیم. به هرحال اردوى تدارکاتى وقتى معنا و مفهوم پیدا مى کند که به تیم فشار بیاید و برنامه هاى مد نظر کادر فنى به اجرا درآید.

 

 

 فشار زیاد بود اما همه ما با تمام قدرت و انگیزه اى که داشتیم آن را تحمل کردیم تا تیم آماده اى را براى شروع کارمان، روانه مسابقات کنیم.

• فکر مى کنى تا شروع مسابقات آمادگى پرسپولیس به مرز ایده آل برسد؟
– قطعاً همین طور است. ما زمانبندى خوبى داشتیم و خیلى به موقع و سروقت برنامه هاى تمرینمان را آغاز کردیم. همین موضوع به ما کمک مى کند از نظر زمان و وقت با کمبود مواجه نشویم. الان هم که حدود ۱۰-۱۵ روز وقت داریم که از آن براى رسیدن تیم به آمادگى صد در صد به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.

• غیر از مسائل فنى، از نظر روحى وضعیت تیم چطور است؟
– همانطور که در بدو ورودم به پرسپولیس گفتم خدا را شکر جو خوب و دوستانه اى بر تیم حاکم است و این ۲ اردوى تدارکاتى هم که در مجموع حدود ۱۷ روز طول کشید به ما کمک کرد تا در کنار هم باشیم و نفرات جدید با نفرات قدیمى آشنا شوند.

خوشبختانه ما همه با هم رفیق هستیم و در عین حال رقابت خوبى هم با هم خواهیم داشت؛ مساله اى که به ما کمک مى کند تیم یکدست و سرحالى را براى حضور موفق در هر ۳ جام بسازیم.

• چقدر امیدوارى در اولین تجربه ات در پرسپولیس جایگاه ثابت و فیکس به دست آورى؟
– خوشبختانه ما مدافعان خوب و آماده اى داریم و همه از آمادگى مطلوبى برخوردار هستیم که این آمادگى به ما کمک مى کند، بتوانیم نظر مثبت کادر فنى را به خود جلب کنیم. در هر صورت همه ما آماده ایم و اینکه کدامیک از ما بازى کند به نظر کادر فنى و شخص على دایى بر مى گردد.

 در مورد خودم هم باید بگویم با توجه به آمادگى و شرایطى که دارم، امیدوارم توانسته باشم نظر مثبت على دایى را به خودم جلب کنم و در اولین سال حضورم در پرسپولیس، بتوانم با حضور در ترکیب اصلى تیم مهره مثمر ثمرى براى تیم محبوبم باشم. مى دانم کارم خیلى سخت است اما آمادگى کامل براى رقابت و تلاش کردن را در خودم مى بنیم.

• گفتى خط دفاع پرسپولیس مهره هاى خوب و آماده اى دارد، با این حساب چه قولى در خصوص عملکرد این خط به هواداران مى دهى؟
– از قول من بنویسید نه تنها خط دفاع پرسپولیس، بلکه مجموعه تیم و سایر خطوط نیز جزو بهترین هاى لیگ مى شود. در مورد خط دفاعى هم قول ویژه  مى دهم که با کمترین اشتباه و کمترین آمار گل خورده عنوان بهترین خط دفاعى فصل را به خودمان اختصاص دهیم و بتوانیم از این طریق رضایت هوادارانمان را جلب نماییم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)