کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: جذب یک مهاجم چارچوب‌شناس برای تیم گل‌محمدی احساس می‌شود.

علیرضا نورمحمدی در گفت‌وگو با برنا، در مورد وضعیت پرسپولیس در فصل جدید اظهار داشت: پرسپولیس در مقایسه با فصل قبل توانست شاکله اصلی حفظ کند که این مساله می‌تواند اتفاق خوبی برای پرسپولیس باشد. این تیم در خط میانی چند بازیکن با تجربه را به خدمت گرفت و با بازگشت محمد حسین کنعانی زادگان در دفاع و شهاب زاهدی در خط حمله فعلاً با شکل و شمایلی کم تغییر نسبت به فصل قبل در این رقابت‌ها پای می‌گذارد.

وی ادامه داد: در حال حاضر این تیم شرایط نسبتا خوبی دارد اما با توجه به حضور پرسپولیس در سه جام در برخی از پست‌ها کمبودهایی احساس می‌شود که امیدوارم به زودی این کمبودها مرتفع شود تا دست کادرفنی به خصوص یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم برای این فصل پرکار باز باشد.

بازیکن سال‌های گذشته پرسپولیس در مورد اولویت‌بندی برای تقویت این تیم خاطرنشان کرد: تقویت بیشتر یکی از واجبات است. پرسپولیس در حال حاضر از نظر ساختار دفاعی با توجه به حضور بیرانوند در درون دروازه و اضافه شدن کنعانی به خط دفاع فصل قبل، تیم شرایط خوبی دارد و در خط میانی هم مشکل خاصی احساس نمی‌شود اما با جدایی آل کثیر، پرسپولیس به یک مهاجم سرزن و نوک تخصصی نیاز دارد. در حال حاضر در فاز حمله پرسپولیس نفراتی مانند مهدی ترابی عالیشاه و شهاب زاهدی را در اختیار دارد ولی این بازیکنان بیشتر بازیکنان لب خط هستند و پرسپولیس بازیکنی می‌خواهد که در باکس و مقابل دروازه حریف کمک کند.

نورمحمدی در مورد تعویق یک هفته‌ای بازی‌های این فصل تصریح کرد: به نظر من برای پرسپولیس فرقی نمی‌کرد که بازی‌ها هفته پیش انجام شود یا در هفته جدید چرا که این تیم برای فصل جدید شاکله اصلی خود را حفظ کرده و نیاز چندانی به ایجاد هماهنگی بیشتر احساس نمی‌شود این تیم بدنسازی‌اش را به موقع شروع کرده و فکر نمی‌کنم در شروع فصل در این مورد به مشکلی مواجه شود.

وی رقابت در کورس قهرمانی در فصل جدید را بین ۴ تیم پیش‌بینی کرد و در این رابطه گفت: به نظر من پرسپولیس سپاهان تراکتور و استقلال مدعیان اصلی قهرمانی خواهند بود. در این میان تراکتور با توجه به خریدهای این فصل و همینطور مربی با دانشی که در اختیار دارد می‌تواند در فصل جدید کورس سه تیم در فصل قبل را به چهار تیم افزایش دهد و رقابت را جذاب‌تر کند.

کاپیتان سابق قرمزها رقابت پرسپولیس و دیگر تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان در فصل جدید را سخت توصیف کرد و در این خصوص تاکیدکرد: خیلی‌ها خیلی نسبت به نتیجه‌گیری پرسپولیس و دیگر تیم‌های ایرانی حاضر در فصل جدید لیگ قهرمانان خوشبین نیستند که به نظر من این پیش‌بینی چندان هم عجیب نیست. تیم‌های متمول عربستان، امارات و کشورهای حوزه خلیج فارس با حضور چهره‌های سرشناس فوتبال دنیا تیم‌های خود را تقویت کردند که شاید از این جهت پرسپولیس و دیگر تیم‌های آسیایی نتوانند رقابت پایاپایی با آنها داشته باشند. به نظرم این مشکل برای تیم‌های شرق آسیا هم وجود خواهد داشت. با این تفاسیر احتمال اینکه امسال تیمی از غرب آسیا قهرمان این فصل از لیگ قهرمانان شود، زیاد است.

نورمحمدی در پایان در مورد وضعیت برادرش حامد نورمحمدی که در فصل جدید در ملوان توپ می‌زند، گفت: حامد چند سالی با مهدی تارتار همکاری کرده و به نوعی با تفکرات هم آشنا هستند و این موضوع می‌تواند کمک بزرگی برای موفقیت حامد باشد.این در حالی است که ملوان تیم خوب و دوست داشتنی است که از هواداران پرشور و زیادی سود می‌برد و امیدوارم این تیم بتواند امسال وضعیت بهتری نسبت به فصل قبل در لیگ برتر داشته باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)