پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: عیسی ۶ ماه محروم بود و حالا این دوری اجباری را هم باید پشت سر بگذارد.

رضا نوروزی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، در مورد شرایط پرسپولیس در پایان نیم فصل اول گفت: پرسپولیس در نیم فصل اول در مجموع نتایج خوبی را به دست آورد، البته اگر این تیم در مقطعی با مشکل و بدشانسی روبرو نمی شد، می توانست نتایج و شرایط بهتری را نیز کسب کند. با این وجود می توان به آینده و شرایط آرمانی برای این تیم در پایان فصل خوشبین بود.

وی در خصوص بازی اخیر سرخ ها در جام حذفی اظهار داشت: پرسپولیس در اصفهان برابر ذوب آهن نتیجه خوبی را گرفت. این تیم در این دیدار نمایش خیلی خوبی را از خود ارائه داد و نتیجه فوق العاده ای را کسب کرد. بچه ها در این بازی با انگیزه متفاوتی در زمین حضور پیدا کردند و در نهایت نتیجه مطلوبی را در جام حذفی گرفتند.

مهاجم اسبق پرسپولیس با اشاره به مصدومیتی که برای عیسی آل کثیر اتفاق افتاده است، تصریح کرد: برای عیسی خیلی ناراحت شدم اما اطمینان دارم او می تواند با قدرت به میادین فوتبال بازگردد. شرایطی مشابه با مصدومیتی که آل کثیر با آن روبرو شد را تجربه کرده ام و می دانم او در حال حاضر چه شرایطی دارد. عیسی ۶ ماه محروم بود و حالا این دوری اجباری را هم باید پشت سر بگذارد.

وی افزود: توصیه ویژه ای به عیسی دارم. او باید تمام تمرکزش روی حل مشکلش معطوف کند و به موضوع دیگری فکر نکند و برای بازگشت هم عجله نداشته باشد و اجازه بدهد تا با ایده آل ترین وضعیت پس از جراحی اش، دوباره به میادین بازگردد.

این پیشکسوت پرسپولیس با تاکید بر این که این تیم در نقل و انتقالات باید به دنبال جانشین عیسی در خط حمله باشد، خاطرنشان کرد: پرسپولیس در خط حمله به تقویت نیاز دارد و به طور حتم کادر فنی این تیم به این موضوع واقف هستند. با توجه به خصوصیت مهاجمان فعلی، به نظر من پرسپولیس به مهاجم سرزن و تکنیکی نیاز دارد تا مکمل خوبی برای مهاجمان حال حاضر پرسپولیس باشد.

رضا نوروزی اشاره ای به دیدار پیش روی پرسپولیس برابر فولاد داشت و در این خصوص به برنا گفت: فولاد تیم خوبی است. این تیم از زمان بازگشت دوباره جواد نکونام وضعیت بهتری را داشته است. این تیم به سبک تیم ملی در زمان کی روش بازی می کند و با سیستم دفاعی خوبی که دارد اول در تلاش است گلی را دریافت نکند و بعد از آن به گلزنی فکر می کند. این در حالی است که بازی در آزادی برابر پرسپولیس برای هر تیمی سخت است. در مجموع بر این باور هستم که این بازی برای دو تیم سخت است و می تواند بازی جذابی برای تماشاگران و هواداران دو تیم باشد.

مهاجم سابق و مشترک پرسپولیس و فولاد در در مورد پیش بینی اش از این دیدار گفت: هر دو تیم، تیم محبوب و مورد علاقه من است و من نمی توانم پیش بینی در خصوص نتیجه این بازی داشته باشم ولی مطمئن هستم این بازی، دیداری جذاب و زیبا خواهد بود و امیدوارم هستم تیمی که شایسته است در این بازی به نتیجه دلخواهش دست پیدا کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)