مهاجم سابق تیم ملی و پرسپولیس معتقد است اگر باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شوند، عدالت زیر سؤال می‌رود.

رضا نوروزی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره برد پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: بعد از باخت به الهلال که خیلی‌ها را شوکه کرد پرسپولیس شرایط خاصی داشت و فکر می‌کنم کادر فنی این تیم به خوبی توانست از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان کار کند. هر چند پرسپولیس برتری مطلقی به فولاد نداشت، ولی مهم این بود که از موقعیت‌هایش خوب استفاده کرد و تجربه این تیم باعث شد تا سه امتیازی مهم در اهواز بگیرد.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا سرخپوشان می‌توانند برای ششمین فصل پیاپی قهرمان شود، خاطر نشان کرد: بدون شک پرسپولیس یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و البته معتقدم سپاهان هم تیم بسیار خوبی است و اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس محسوب می‌شود. استقلال هم در بازی اول نمایش چندان خوبی نداشت و احساس من این است که آنها نسبت به فصل گذشته ضعیف‌تر شده‌اند، ولی قضاوت زود است و باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

وی در مورد شکست پرسپولیس برابر الهلال و اینکه تیم‌های ایرانی باز هم در راه رسیدن به قهرمانی ناکام ماندند، اظهار داشت: اگر تیم‌های ما در لیگ قهرمانان به قهرمانی برسند یا تیم ملی در جام ملت‌ها قهرمان شود عدالت فوتبال زیر سؤال می‌رود. ما در فوتبال خودمان حتی یک توپ استاندارد برای بازی نداریم. با این وضعیت چرا تیم‌های ایرانی باید قهرمان شوند؟ آیا استادیوم‌ها، زمین‌های تمرین و دیگر امکاناتی را که داریم، می‌توانیم با امکانات کشورهای عربی و شرق آسیا مقایسه کنیم؟! آنها به صورت حرفه‌ای هزینه می‌کنند و امکانات فوق‌العاده‌ای دارند و اگر تیم‌های ایرانی قهرمان شوند قطعاً عدالت زیر سؤال می‌رود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)