مرجع خبری پرسپولیس : صحبت از محمد نوری هافبک طراح و بازی‌ساز جدید سرخپوشان است.

شماره ۱۴ این فصل پرسپولیس در گفت‌وگویی پاسخگوی سوالات ما شد.

* پرسپولیس در اولین بازی فصل خود تا چه حد هماهنگ دیدید؟
به هرحال این اولین بازی رسمی پرسپولیس در این فصل بود و طبیعی است که زمان می‌برد تا بچه‌ها به هماهنگی کامل برسند. درباره این دیدار (برابر تراکتورسازی) باید بگویم مهم این بود که سه امتیاز بازی را بگیریم. در هفته‌های ابتدایی بیشتر تمرکزمان کسب امتیازهای کامل است.

* از چه زمانی راحت و با هماهنگی کامل ظاهر خواهید شد؟
به امید خدا از هفته چهارم به بعد پرسپولیس را بسیار منسجم‌تر خواهید دید. در همین بازی دیدید که تیم خوب تراکتورسازی هیچ موقعیت خاصی نداشت در صورتی که ما بیش از چهار موقعیت تک‌به‌تک داشتیم و این فرصت بود که با چند گل بیشتر تیم خوب تراکتورسازی را شکست بدهیم که متاسفانه دقت نکردیم و موقعیت‌های دیگرمان به گل تبدیل نشد.

* هفته آینده هم دومین سه امتیاز را کسب خواهید کرد؟
به امید خدا در دیدار با صبا نیز بتوانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و از همین ابتدای کار خودمان را جزء مدعیان نشان بدهیم.


* محمد نوری از اولین حضور رسمی خود با پرسپولیس راضی بود؟

البته اولین بازی بود اما خودم راضی نبودم. با این اوصاف رفته‌رفته بهتر می‌شوم و بازی به بازی این هدف را دنبال می‌کنم. از خودم رضایت کامل ندارم اما مهم این بود که سه امتیاز بازی را گرفتیم و مهم نبود که چه کسی خوب و چه کسی بد بازی کرد.


* اما در یک صحنه در نیمه دوم حرکتی کردید که سه امتیاز پرسپولیس را حفظ کرد. چه شد که آن لحظه روی خط دروازه قرار گرفتید؟

تیم ما در این بازی انسجام خوبی چه در کارهای هجومی و چه کارهای دفاعی داشت. در آن صحنه تیم حریف روی دروازه ما حمله کرده بود. من هم برای کمک به ساختار دفاعی تیم عقب آمده بودم. علیرضا حقیقی توپ را مهار کرد و قصد شروع مجدد بازی را داشت اما یک حسی به من گفت که چند لحظه صبر کنم و بعد به پست خودم برگردم. آن صحنه هم خواست خدا بود که آنجا باشم و توپ را دفع کنم.

* شما با صبا چند فصلی در فوتبال ایران فعالیت کردید و از این تیم بود که ملی‌پوش شدید، چه احساسی از رویارویی با تیم سابق‌تان دارید؟
صبا تیم خوبی است که سه سال خوب از بهترین دوران فوتبالم را آنجا سپری کردم. فکر می‌کنم بازی سختی پیش‌رو خواهیم داشت اما خب به طور حتم پرسپولیس هر کجا که برود برای کسب سه امتیاز خواهد رفت و مطمئن باشید به همین منظور و هدف به قم خواهیم رفت تا خودمان را جزء مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ دهم نشان بدهیم.


* عملکرد پرسپولیس را در اولین بازی فصل چطور ارزیابی می‌کنید؟

در کسب نتیجه عالی بودیم اما از لحاظ عملکرد تاکتیکی با توجه به حساسیت‌های اولین بازی نمره ۱۵ را می‌توان قابل قبول دانست. ضمن اینکه تراکتورسازی هم واقعا تیم خوبی بود.

* رفتار حاشیه‌ای هواداران تراکتورسازی روی تمرکز پرسپولیس تاثیرگذار نشد؟
در این باره باید فرهنگ‌سازی صورت بگیرد. این طور نمی‌شود که تماشاگر میهمان بیاید، سنگ پرتاب کند و به ما توهین کند! باید جلوی چنین رفتارهایی گرفته شود. قطعا کمیته انضباطی در این باره تصمیم‌های قاطعی خواهد گرفت.


* این بحث رختکن چه بود؟

رختکن ورزشگاه آزادی به هیچ وجه کیفیت لازم را ندارد. رختکن تیمی مثل پرسپولیس در این ورزشگاه خیلی گرم است. ما که واقعا از این بابت اذیت شدیم.* اگر هواداران پرسپولیس دست به انجام حرکاتی مشابه آنچه فوتبال‌دوستان تبریزی می‌زدند، شبانه حکم محرومیت و جریمه سنگین مالی علیه پرسپولیس صادر می‌شد.

البته تماشاگران ما از سطح فرهنگی بالایی برخوردار هستند که دیگر این قبیل رفتارها را انجام ندهند. باشگاه پرسپولیس به همین منظور لیدرهایی را قرار داده که مراقب چنین رفتارهایی هستنتد. بنابراین مطمئن باشید تیم پرسپولیس و هوادارانش نه در زمین خودی و نه در خانه حریفان دست به انجام چنین حرکاتی نخواهند زد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)