محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: برای تیمی مثل ما ماندن در لیگ برتر می‌تواند علمکرد خوبی باشد اما با توجه به شناختی که از پتانسیل تیم داریم می‌توانیم باتلاش حتی سهیمه هم بگیریم.

محمد نوری ، در خصوص آغاز لیگ برتر فوتبال کشورمان و تقابل پارس جنوبی جم با پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: برای ما مایه افتخار است که دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار کنیم. می‌دانیم بازی سختی با پرسپولیس داریم، اما برای بازی با این تیم کاملا با انگیزه هستیم. من خودم ۵،۶ سال بازیکن پرسپولیس بودم و قطعا برای بازی با این تیم انگیزه دارم. پرسپولیس قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر و یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر ایران است خوشحالیم که می‌توانیم در دیدار افتتاحیه مقابل هواداران این تیم بازی کنیم.

وی درباره شرایط پرسپولیس و پارس جنوبی برای این دیدار گفت: پرسپولیس تیمی است که استخوان بندی خود را حفظ کرده و چند مهره خوب را هم اضافه کرده. این سیاست چند سال اخیر پرسپولیس بوده که باعث شده تا تیمی قوی باشد. به نظر من پرسپولیس دو تیم پرقدرت دارد، اما ما هم با ترکیبی از بازیکن جوان و با تجربه وارد بازی می‌شویم ما به زمان نیاز داریم تا بتوانیم کاملا هماهنگ شویم.

کاپیتان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در خصوص شرایط مالی این باشگاه گفت: دریافتی نداشتیم، اما به ما اعلام کردند که مشکلات مالی حل شده و قرار شده پولی به باشگاه تزریق شود. امیدواریم که این اتفاق هر چه سریعتر رخ بدهد تا دیگر ما دغدغه‌ای نداشته باشیم.

نوری در خصوص اینکه آیا ورزشگاه تختی جم برای میزبانی از لیگ برتر آماده است و مشکلات این ورزشگاه حل شده است تاکید کرد: ورزشگاه ما چمن خوبی دارد و فراز کمالوند هم روی این مسئله نظارت می‌کند. فقط مسئولان شهر باید به فکر این باشند که موارد گفته شده برای ورزشگاه انجام شود تا بتوانیم با هوادارانمان از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. البته من شنیدم که مشکلات حل شده است. امیدواریم که اگر نواقص کوچکی هم باقی مانده سریع حل شود تا بتوانیم از وجود هودارانمان استفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چه توقعی از پارس جنوبی جم در این فصل و جود داشته باشد گفت: برای تیمی مثل ما ماندن در لیگ برتر می‌تواند علمکرد خوبی باشد اما با توجه به شناختی که از پتانسیل تیم داریم می‌توانیم باتلاش حتی سهیمه هم بگیریم. البته با توجه به بودجه‌ای که داریم شاید فقط ماندن در لیگ خوب باشد، ولی با وجود بازیکنان و کادر فنی خوبی که داریم می‌توانیم سهیمه هم بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)