مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی ما برابر راه آهن تاثیر زیادی بر روحیه ما خواهد گذاشت.

محمد نوری درباره دیدار این هفته پرسپولیس برابر راه آهن گفت: راه آهن تیم بسیار خوبی است که در لیگ امسال باخت‌های بسیار کمی داشته است. من امیدوارم بتوانیم در برابر این تیم بازی خوبی انجام دهیم و به پیروزی برسیم. هواداران پرسپولیس از ابتدای فصل نام آقای دایی را زیاد صدا می‌کردند که به ما فشار زیادی وارد می‌کرد. بنابراین پیروز شدن ما برابر راه آهن روحیه ما را بسیار زیاد می‌کند.

وی در ادامه درباره مربی آینده پرسپولیس اظهار کرد: من بازیکن هستم و انتخاب مربی آینده تیم به من ربطی ندارد. مربی بعدی هر کسی که باشد، ما به او احترام می‌گذاریم و با او کار می‌کنیم اما این مربی باید کسی باشد که از فوتبال ایران شناخت کافی داشته باشد و بتواند در فرصت باقی مانده تا نیم فصل دوم، وضعیت تیم را تغییر دهد.

نوری همچنین درباره لوکا بوناچیچ که گزینه اصلی سرخ‌پوشان برای جایگزینی حمید استیلی است، گفت: لوکا مربی من بوده است و من به همراه این مربی دو قهرمانی به دست آورده‌ام. به نظر من او در حال حاضر بهترین گزینه‌ای است که پرسپولیس می‌تواند از او استفاده کند.

تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز صبح در برابر تیم امید پاراگ قرار گرفت که نوری درباره این بازی نیز گفت: این بازی دوستانه بود ولی همین که بازیکنان در این بازی پایشان به گل باز شد، بسیار خوب بود و تاثیر زیادی بر کار تیم گذاشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)