مرجع خبری پرسپولیس(۱۴:۱۷) /چهارشنبه ۱۱ دی/ نیکبخت: زمان قطبی با همدیگر رفیق نبودیم

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: زمان قطبی با همدیگر رفیق نبودیم، اما الان برای پیروانی می میریم

علیرضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: متاسفم علیه افشین پیروانی حرف های را عنوان کردند که بسیار ناخوشایند است. او ۲ سال بعد از کنار گذاشتن بازیگری به عنوان سرمربی انتخاب شده است و آنقدر با ما خوب رفتار می کند که به او عشق ورزیده ایم.
وی ادامه داد: زمان مربیگری قطبی در بین بازیکنان رفاقت وجود نداشت اما الان همه بازیکنان برای پیروانی می میرند.
نیکبخت افزود: پیروانی مدت زمان زیادی نیست که بازی کردن را کنار گذاشته و به جرگه مربیان پیوسته است. پس باید به اندازه کافی به او فرصت داد. نباید بی حساب و کتاب علیه او حرف نزنیم.
نیکبخت در خصوص باخت مقابل ملوان گفت: حق ما باخت نبود. اگر چند بار دیگر با این تیم بازی کنیم این نتیجه رقم نخواهد خورد.
این بازیکن تاکید کرد: با این شرایط محکوم هستیم که ذوب آهن را ببریم .این مهم دور از دسترس نیست.
نیکبخت عنوان کرد: تیم ها فقط مقابل ما فقط دفاع می کنند. ملوان ۹۰ دقیقه مقابل دروازه اش ایستاده بود. نمی دانم آیا اسم این فوتبال است؟
نیکبخت ادامه داد: ما شکست خورده ایم. به همین دلیل حرف و حدیث های زیادی پشت سر ما می زنند و می گویند برخی بازیکنان کم کاری کرده اند، اما هنگام برد چیزی نمی گویند.
وی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید با افشین پیروانی به صدر جدول می رسیم. این موضوع را در بازی های آینده ثابت می کنیم.
وی خاطر نشان کرد: رنگ قرمز و تیم پرسپولیس انگیزه تیم ها را برای دفاع کردن چند برابر می کند. چرا مقابل استقلال این طور نیست؟ معلوم است همه حساب ویژه ای روی ما باز کرده اند. با این وجود مطمئن باشید به حقمان می رسیم.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت جسمانی خود گفت: من مشکلی ندارم. وضعیتم بسیار خوب است. به حرف و حدیث هایی که درباره من گفته می شود توجهی ندارم. همیشه سعی کرده ام در کنار پول حرفه ای بازی حرفه ای انجام دهم تا همه از من راضی باشند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)