جمعه ۲۳ اسفند (۱۷:۴۳)

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با خوشحالی بعد از گلزنی به الشارجه خواستم صدایم را خدا بشنود تا با این کار از او تشکر کنم.

علیرضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: پس از مدت‌ها پایم به گلزنی باز شد. این یک اتفاق خوب برای من بود که در هفته گذشته تمرینات خوبی را سپری کرده بودم.
وی افزود: الشارجه نه تیم قدرتمندی بود و نه زنگ تفریح. آنها ۱۱ نفره دفاع می کردند و همین مورد کار را برای ما سخت کرده بود. قدم اول در لیگ قهرمانان آسیا خیلی مهم است. خوشحالم که به هدفمان رسیدیم تا حریفان بدانند که مقابل ما روز سختی را دارند.
نبکبخت یادآور شد: پس از گلزنی برابر الشارجه با فریادهایم فقط می خواستم از خدا تشکر کنم. می خواستم خدا صدایم را بشنود به خاطر همین آن کار را انجام دادم.
وی در خصوص دیدار روز چهارشنبه آینده مقابل الشباب عربستان گفت: فینال گروه ما بازی با الشباب است. حریفی که خطرناک و بسیار مرموز است و ما باید برای یک جنگ تمام عیار آماده شویم. برای کسب امتیاز به عربستان می رویم و می خواهیم دست پر میدان را ترک کنیم.
نیکبخت خاطرنشان کرد: در مسابقات آینده حرف های بیشتری برای گفتن خواهم داشت. امیدوارم جواب اعتماد کادر فنی و هواداران را بدهم. هدف من این است که در خدمت تیم باشم. هدفم این است که تیم موفق شود، نه اینکه خود خواهانه گلزنی کنم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)