نیما نکیسا سنگربان پیشین پرسپولیس در دفاع از داوود فنایی می‌گوید: داوود فنایی همین الان هم لخت شود و بازی کند بهتر از رادوشویچ است!

اشتباه مرگبار حامد لک در دیدار با صنعت نفت آبادان با انتقادات فراوانی از سوی پرسپولیسی‌ها علیه این دروازه ‌ان و داوود فنایی همراه شد.

در این میان بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات و سابق پرسپولیس تند ترین حمله را به مربی گلرهای این تیم داشت. رادو با انتقاد شدید از داوود فنایی اعلام کرد مقصر حامد لک نیست و همه گلرهای زیر نظر مربی گلرهای فعلی پرسپولیس با نزول مواجه شده‌اند!

حالا نیما نکیسا دروازه‌بان سابق تیم ملی و پرسپولیس در مقام دفاع از فنایی برآمده و جواب دندان شکنی به رادوشویچ داده است.

این روزها نوک تیز پیکان انتقادات به سمت حامد لک نشانه رفته است. در ابتدا می‌خواهیم خود شما صحبتی با حامد لک داشته باشید.

می‌خواهم بگویم حامد جان همه پیشکسوتان علاقمند به احیای شما هستند. هیچ کس دوست ندارد خار به پای بازیکن پرسپولیس برود. شما هم می‌دانی میراث دار چه بازیکنان با عظمتی هستی. چه بزرگانی این پیراهن را پوشیده اند که می‌توانستند ۱۰۰ هزار تماشاچی به استادیوم بکشانند. هواداران پرسپولیس با معرفت هستند. شاید تا یک جایی تحمل اشتباه بازیکن خود را داشته باشند و نباید بابت این انتقادات ناراحت شوی.

وحید قلیچ هم گفته که حاضر است داوطلبانه سرتمرین پرسپولیس رفته و درکنار داوود فنایی گلرها از جمله حامد لک را تمرین دهد؟

این نشان دهنده عشق و علاقه پیشکسوتانی مثل وحید قلیچ یا بهروز سلطانی و … به حامد لک و پرسپولیس است. کسی دنبال پُست و مقام نیست و قلب همه این عزیزان به عشق پرسپولیس می‌تپد.

با خود حامد لک در این مدت صحبت کردید؟

گفت و گوی تلفنی کوتاهی داشتیم و گفتم هر کمکی از دستم برمی‌آید به عنوان یک برادر حاضرم انجام بدهم.

حامد لک چه گفت؟

صحبت خاصی نکرد و خیلی خلاصه گفت که انشالله همه چیز به زودی حل خواهد شد اما امروز روی صحبت من با یک آدمی‌است که اصلا در این حد و اندازه‌ها نیست! یک خارجی که می‌خواهد ازآب گل آلود ماهی بگیرد و تمرینات داوود فنایی را زیر سئوال می‌برد.

منظور شما بوژیدار رادوشویچ است؟

متأسفانه بله! این آقا بهتر است دنبال شکایت خود به فیفا باشد و دلارهای دریافتی اش از پرسپولیس را بشمارد! او در حدی نیست که از تمرینات فنایی ایراد بگیرد. داوود فنایی همین الان هم لخت شود و بازی کند بهتر از رادوشویچ است!

 این یک شوخی است دیگر؟

الان رادوشوویچ کجاست؟ مطمئن باشید تا آخر عمرش هم نمی‌توانست از لیگ کرواسی ۲۰۰ هزار دلار پول دربیاورد. حالا هم این آقای کروات بهتر است دنبال همان شکایت خودش از پرسپولیس به فیفا باشد و دلارهای دریافتی اش از این تیم را بشمارد! در تیمی‌که احمدرضا عابدزاده، بهروز سلطانی، وحید قلیچ، داوود فنایی، علیرضا بیرانوند و … توپ زده اند رادوشویچ کجای کار است که حرف بزند؟

به هر حال او هم عضوی از تیمی‌بوده که ۵ سال متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده است؟

نه! کسی حق دارد درباره پرسپولیس حرف بزند که در این تیم سختی کشیده باشد. بدون پول بازی کرده و حتی خرج عمل جراحی را نیز از جیب خودش داده باشد. با اتوبوس و مینی بوس با پرسپولیس به سفر شهرستان‌ها رفته و در برف گیر کرده باشد. خون دل‌ها خورده باشد نه اینکه با دغل بازی و فرار به کرواسی دنبال شکایت و گرفتن غرامت از این تیم باشد. من واقعا برای داوود فنایی به عنوان یک بازیکن مکتب پرسپولیس ناراحت شدم.

ولی شما که یک زمانی رقیب بودید؟

بله، رقابت مال زمان بازی بود و حالا سنی از ما گذشته است. آدم باید از برخی مسائل درس بگیرد. خدا مهرداد میناوند و علی انصاریان را بیامرزد. فردا پس فردا ممکن است نوبت من شود. همین داوود فنایی باید زیر تابوت نیما نکیسا را بگیرد. امروز وظیفه من است که از همبازی و دوست خوبم جلوی یک بازیکن خارجی دفاع کنم.

نمی‌خواهید یک روز سرزده سرتمرین پرسپولیس بروید؟

ببینید گاهی ممکن است حضور شما به جای کمک بیشتر تولید حاشیه کند. من بسیار برای کادرفنی پرسپولیس از جمله یحیی گل محمدی، افشین پیروانی، کریم باقری، حمید مطهری و داوود فنایی ارزش و احترام قائلم. این عزیزان همبازی من بوده اند و می‌دانم کارشان را خوب بلد هستند. اگر خودشان بخواهند حاضرم سرتمرین هم بروم ولی احساس می‌کنم شاید الان زمان مناسبی نباشد.

 برخی از کارشناسان معتقدند در شرایط فعلی بهتر است یحیی گل محمدی به حامد لک استراحت داده و از احمد گوهری در دیدار بعدی این تیم با نفت مسجد سلیمان استفاده کند. شما هم با این نظر موافقید؟

بله، موافقم! احمد گوهری شاگرد من بوده است!

 در کدام تیم و کجا؟

داماش تهران و اتفاقا جوان بازی کرده ای است. او می‌تواند در کنار حامد لک در ادامه فصل از دروازه پرسپولیس محافظت کند و به شخصه خیلی قبولش دارم.

به عنوان سئوال آخر می‌خواهیم نظر شما را درخصوص قرعه جام حذفی و برخورد پرسپولیس با آلومینیوم اراک بدانیم؟

رسول خطیبی از جمله مربیان موفق فوتبال ماست و تیم خوبی جمع و جور کرده است. اصلا بازی آسانی نیست اما پرسپولیس هم دنبال قهرمانی است. شانس تیم گل محمدی در این دیدار برای برد بیشتر است

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)