جمعه ۴ بهمن (۱۲:۳۶) 

مرجع خبری پرسپولیس : شانس آوردیم از کرمان جان سالم به در بردیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اتفاقاتی که روز قبل از بازی رخ داد، شانس آوردیم که از کرمان جان سالم به در بردیم.

علیرضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: روز قبل از بازی برای تمرین به یکی از زمین‌های مس کرمان رفته بودیم و با صحنه‌های بدی مواجه شدیم.
وی افزود: کریمی و عابدزاده از اسطوره‌های فوتبال ایران هستند و سال ها در تیم ملی بوده اند اما متاسفانه فحاشی‌هایی علیه آنان و سایر بازیکنان شد.
نیکبخت ادامه داد: نمی دانستم اینگونه با میهمان برخورد می کنند. ما شانس آوردیم که جان سالم به در بردیم و به هتل رسیدیم. این مسئله بی‌احترامی به فوتبال ایران و باشگاه بزرگ پرسپولیس است و امیدوارم با آن برخورد شود.
این بازیکن در خصوص بازی مقابل مس کرمان گفت: باید با ۳ گل مس را شکست می‌دادیم. گل مس با برخورد به دست مهاجم این تیم به ثمر رسید. نمی دانم داور و کمک داور در آن صحنه کجا بودند که هند واضح بازیکن مس را ندیدند.
نیکبخت تاکید کرد:

هر جند که فایده‌ای ندارد اما امیدوارم در خصوص این مسائل کارشناسان داوری نظر خود را بدهند تا حداقل اشتباهات مشخص شود و باز هم هواداران ببینند که پرسپولیس چگونه ۳ امتیاز از دست داد.
وی در خصوص کادر فنی خاطرنسان کرد: به خاطر حرف‌های پیروانی همه بازیکنان چند برابر توان خود تلاش کردند. این وظیفه آنها بود. من معتقدم باید به پیروانی فرصت داد.
نیکبخت عنوان کرد: در زمینی به یک امتیاز رسیدیم که همه در آن دچار مشکل می شوند. ضمن اینکه مس کرمان با سرمربی خوبش در لیگ مدعی است

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)