مرجع خبری پرسپولیس : هافبک مهاجم سرخ پوشان براى فصل آینده با مسئولیت ویژه و خطیرى روبروست: او هم باید در پرسپولیس رقابت دیدنى با همبازیان خود داشته باشد .

در تماس تلفنى که با نوروزى داشتیم، سوالاتى را با او مطرح کردیم که مرد شماره ۲۴ سرخ پوشان بدین گونه پاسخگوى ما شد.


• تعطیلات چطور بود؟
– خدا را شکر. خوب بود و توانستیم از آن استفاده لازم را ببریم و جسم و روحمان را براى شروع دوباره و حضورى ویژه در فصل جدید آماده کنیم. البته در این مدت از تمرین اختصاصى هم غافل نبودم تا بدنم در شرایط ایده آل بماند و کم کم خودم را براى آغاز فصل و حضور در پرسپولیس آماده کنم.


• به نظر مى رسد برنامه پرفشار و ویژه اى براى استارت پرسپولیس در نظر گرفته شده است، این مسأله را چقدر براى تیم مفید مى دانى؟
– فصل بدنسازى، جزو اساسى ترین برنامه هاى هر تیمى به حساب مى آید و حضور موفق در این دوره از تمرینات مى تواند آینده تیم و موقعیت ها را در طول فصل تضمین کند و در نهایت این تلاش به نفع خودمان تمام مى شود.


• در مجموع شرایط پرسپولیس را براى فصل پرکار آینده چطور مى بینى؟
– مسئولان باشگاه و کادر فنى سعى کرده اند تیم را به بهترین نحو ممکن براى فصل آینده ببندند و نفرات خوبى را جذب نمایند. برخلاف سالهاى قبل که معمولاً پرسپولیس دیر بسته مى شد، این فصل حضور خوبى در نقل و انتقالات داشتیم و توانسته ایم مهره هاى خوبى را هم جذب کنیم و همه چیز با نظم و انضباط خاصى پیش مى رود و این مساله صددرصد در آینده و نتیجه گیرى تیم موثر خواهد بود.


• فکر مى کنى با توجه به برنامه پر تراکم پرسپولیس، بتوانید در این ۳ جام مدعى شوید؟

– قطعاً همینطور است که مى گویید. ما برنامه پرفشارى داریم ولى با توجه به این مساله که مسئولان تیم و کادر فنى اشراف کاملى بر اوضاع دارند و بر اساس نیازهایمان یک برنامه مدون و حساب شده را در دستور کار خود قرار داده اند با این تفاسیر، همه ما خوشبین هستیم تا بتوانیم فصل موفقى را پشت سر بگذاریم.


• در فصل جارى، علاوه بر پرسپولیس، هادى نوروزى به عنوان یک ملى پوش، باید تلاش ویژه اى داشته باشد. با این مساله موافقى؟
– همانطور که خودتان هم گفتید من و سایر ملى پوشان مسئولیت ویژه اى بر عهده داریم. همین مساله باعث مى شود تلاش ویژه اى داشته باشیم. خوشبختانه فصل قبل توانستم جایگاه نسبتاً خوبى در پرسپولیس به دست آورم و به پیراهن تیم ملى برسم. این فصل علاوه بر اهداف ویژه اى که در سطح باشگاهى دارم، درصدد هستم در تیم ملى هم فیکس شوم و با ارائه نمایش خوب، بتوانم نماینده شایسته اى از پرسپولیس در تیم ملى باشم.


• رقابت در پرسپولیس امسال کمى سخت تر شده، براى این موضوع آمادگى لازم را دارى؟

– در پرسپولیس همیشه رقابت وجود داشته است. رقابتى که با رفاقت ها انجام مى شود. به هر حال در فصل نقل و انتقالات نفرات جدیدى هم به جمع ما اضافه شده اند که آنها نیز تلاش مى کنند جایگاه خوبى را در تیم به دست آورند. خودم شخصاً آماده رقابت سنگین براى حضور در ترکیب اصلى پرسپولیس را دارم و مى خواهم امسال براى تیم محبوبم سنگ تمام بگذارم.


• به عنوان سوال آخر، امسال به عنوان مهاجم در ترکیب پرسپولیس حضور خواهى داشت یا باز هم قرار است که خط هافبک منتقل شوى؟
– این مسأله به نظر مستقیم کادر فنى بر مى گردد و من هم تابع نظرات مربیانم هستم خوشبختانه سال قبل هم در پست مهاجم، بازیکن موثرى بودم و هم توانستم در خط هافبک توانایى هایم را نشان دهم. به هر صورت مشکل خاصى در این خصوص ندارم و آماده ام که در هر پستى که على دایى تشخیص مى دهد در خدمت پرسپولیس باشم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)