مرجع خبری پرسپولیس : خبرگزاری ایسنا مدعی شد، مالک باشگاه استیل آذین قید ادامه حضورش در این تیم را زده و در آستانه جدایی از کهکشانی ها قرار دارد.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ به دنبال مشکلات دامنه دار علی کریمی و مصطفی آجورلو؛ مالک باشگاه استیل آذین با بیان اینکه در این شرایط نمی تواند در کنار تیم باشد در آستانه جدایی از کهکشانی های تهران قرار گرفت.

 

محمد خروطی در این باره عنوان کرد: عصر یکشنبه و در جلسه هفتگی هیات مدیره استیل آذین حسین هدایتی دردنامه‌ای را تقدیم هیات مدیره کرد که در آن با اشاره به رخدادهای اخیر تیم فوتبال استیل آذین نوشته بود، شرایط را طوری می‌بینم که نمی‌توانم در کنارتان باشم.

  

این عضو هیات مدیره باشگاه استیل آذین در ادامه گفت: هدایتی اگرچه تاکید داشت، هزینه‌های تیم را تا پایان سال پرداخت می‌کند، اما از شرایط به وجود آمده در هفته‌های گذشته به قدری دلگیر بود که می‌گفت نمی‌توانم با این شرایط در کنار استیل آذین باشم. او از هیات مدیره خواست تا در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

 

 

 خروطی ادامه داد: قرار شد تا پس از شب‌های احیا، دیدار مجددی با حسین هدایتی داشته باشیم. در شرایطی که مالک باشگاه بخواهد کنار برود، هیچ چیز برای ما مهم‌تر از حفظ ثبات این تیم نیست و حتی حاضریم هر نوع تصمیمی را برای حفظ انسجام استیل آذین بگیریم.

 

 وی افزود: جلسه آینده هیات مدیره عصر روز جمعه برگزار می‌شود تا درباره‌ی مدیریت باشگاه و نامه حسین هدایتی تصمیم‌گیری شود.

 

به این ترتیب باید دید علی کریمی که تنها دلیل ادامه حضورش در استیل آذین را حسین هدایتی عنوان کرده بود، چه تصمیمی در خصوص آینده دوران بازیگری خود خواهد گرفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)