پرسپولیس نیوز : مالک باشگاه شهر خودرو گفت پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس با عدم پرداخت مبلغ رضایتنامه سرمربی تیم فوتبال این باشگاه بسته خواهد شد.

فرهاد حمیداوی در پاسخ به این پرسش که چرا چک باشگاه پرسپولیس برای رضایتنامه یحیی گل‌محمدی صادر نمی‌شود، گفت: مسئولان باشگاه پرسپولیس باید پاسخ این پرسش را بدهند. از یکی از اعضای هیئت‌مدیره پرسپولیس شنیدم که از مدیرعامل پیشین باشگاه گلایه می‌کرد. انصاری‌فرد یا هر مدیرعاملی منتخب هیئت‌مدیره است.

وی با بیان اینکه برای گرفتن پول رضایتنامه گل‌محمدی تا هفته گذشته صبر کرد، گفت: از ۲۳ بهمن تا ۲۳ فروردین دست نگه داشتیم و دو ماه به می‌گفتند که شنبه در خدمت شما هستیم. سه روز پیش در نشست کمیته وضعیت گفتم یا تقویم ما شنبه زیاد دارد، یا تقویم پرسپولیس شنبه ندارد.

مالک باشگاه شهر خودرو در پاسخ به این پرسش که در صورت عدم پرداخت این مبلغ، چه برخوردی خواهد کرد، گفت: من اگر بدهکار باشم و ضرر دهم، به طرف مقابل می‌گویم نمی‌توانم این پول را بدهم و با او کنار می‌آیم. می‌دانم با شرایط سختی روبه‌رو هستیم، اما همه آقایان رفتند و ما هم از طلب‌مان از پرسپولیس گفتیم که هیچ پیامی از پرسپولیس نمی‌آید. فقط امیدوارم روزی از ما تخفیفی در ضرر و زیان نخواهند. هفت وکیل در واحد حقوقی ما هستند و این هزینه‌ها را از پرسپولیس می‌گیرند.

حمیداوی که با رادیو جوان صحبت می‌کرد درخصوص اینکه گفته می‌شود پرسپولیس می‌خواهد سیامک نعمتی را به‌جای مبلغ رضایتنامه گل‌محمدی به شهر خودرو بدهد، گفت: نمی‌دانم چه کسی این را به چه کسی گفته است. نعمتی فردی باشخصیت است و او را دوست دارم. من بارها با مدیر برنامه‌های سیامک از ادب او صحبت کردم، اما اگر پرسپولیس هم ۱۱ بازیکن خود را بدهد، ارتباطی به گل‌محمدی ندارد. شاید اصلاً من خلیل‌زاده را بخواهم.

وی درخصوص اینکه آیا در صورت پرداخت نشدن مبلغ رضایتنامه گل‌محمدی، یحیی باید به شهر خودرو برگردد یا خیر، عنوان کرد: این رضایتنامه صادر شده و گل‌محمدی برنمی‌گردد، اما اگر پرسپولیس پول رضایتنامه گل‌محمدی را پرداخت نکند، هم پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته می‌شود و هم نمی‌تواند هیچ پرداختی داشته باشد. چون همه پرداختی پرسپولیس را به بعد از پرداخت شهر خودرو منوط کردیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)