رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی گفت: باشگاه آلومینیوم اراک برای سومین بار متعهد شد نسبت به پرداخت بدهی معوقه اقدام کند و به این شرط پذیرفتیم بازی آلومینیوم و پرسپولیس برگزار شود.

مجید فروتن نیا در گفت وگو با مهر، اظهار کرد: طبق قرار قبلی قرار بود اگر باشگاه آلومینیوم نسبت به پرداخت بدهی معوقه خود بابت اجاره بهای زمین اقدام نکند، اجازه ندهیم بازی با پرسپولیس در روز دوشنبه ششم بهمن ماه در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برگزار شود.

وی افزود: این مورد در بازی با ذوب‌آهن هم پیش آمد اما با پادرمیانی مسئولان استان قرار شد باشگاه آلومینیوم طی چند روز بعد از بازی ذوب آهن نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کند که متأسفانه طبق روال گذشته باز هم شاهد بدقولی این باشگاه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: این بار نیز اعلام کردیم که به علت بدقولی‌های باشگاه آلومینیوم، مانع برگزاری دیدار پرسپولیس مقابل آلومینیوم در اراک می‌شویم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری پا در میانی کرد

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی، بیان کرد: عصر روز شنبه چهارم بهمن ماه طی نشست با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم و مدیرکل ورزش و جوانان استان، بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی استاندار اعلام کرد که در زمینه پرداخت بدهی باشگاه مساعدت کند و طبق روال گذشته مقرر شد که طی روزهای آینده باشگاه نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

رئیس هیأت دوومیدانی استان مرکزی، خاطر کرد: البته به بدقولی‌های باشگاه آلومینیوم آشنا هستیم و امیدواریم این دروغ راست از آب درآید و باشگاه طی روزهای آتی با مساعدت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نسبت به تعهدات خود اقدام کند.

آلومینیوم اراک ورزشگاه امام خمینی (ره) را می‌خواهد

فروتن نیا، پنجشنبه گذشته، اعلام کرده بود به علت بدهی معوقه باشگاه آلومینیوم، این هیأت اجازه برگزاری بازی آلومینیوم با پرسپولیس را نخواهد داد. از طرفی در نشست امروز، اعضای هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک، پیشنهاد کردند که تمامی ورزشگاه امام خمینی (ره) در اختیار این باشگاه قرار گیرد اما با مخالفت رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی روبرو شد.

رئیس هیأت دو و میدانی استان مرکزی، گفت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری امام خمینی (ره) اراک به صورت قانونی و بر اساس روند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به هیأت دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است. ما هم حق قانونی خودمان می‌دانیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانون خودمان باشیم.

گفتنی است، روز دوشنبه ۶ بهمن ماه تیم پرسپولیس تهران برای دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان تیم آلومینیوم اراک است.