پرسپولیس نیوز : برخلاف ادعای معاون وزیر ورزش، هیچ‌گونه هماهنگی با وزارت امور خارجه برای برگزاری دیدار پررسپولیس و استقلال در کشور آلمان انجام نشده است.
برگزاری دیدار پرسپولیس و استقلال در کشور آلمان حرف‌وحدیث‌ها و ابهامات زیادی داشته و هنوز برگزاری این دیدار قطعی نشده است. در این ماجرا همین بس که تاکنون سه بار محل برگزاری این بازی تغییر کرده و هنوز هم مشخص نیست در کدام ورزشگاه برگزار می‌شود.

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش روز گذشته در این باره گفته بود: «هماهنگی‌های لازم با کشور آلمان و شهر کلن و وزارت امور خارجه و همچنین بازرگانی صدا و سیما برای پخش آن انجام شده، این یک رویداد ابتکاری خوب است که باعث شکل‌گیری تب و تابی در بین هواداران فوتبال می‌شود.»

داورزنی در حالی این اظهارنظر را کرده که پیگیری‌ها نشان می‌دهد هیچ‌گونه هماهنگی با وزارت امور خارجه انجام نشده است. به گفته یک منبع آگاه تنها نامه‌نگاری که با وزارت امور خارجه انجام شده مربوط به طاهری و افتخاری مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بوده که در آن تقاضای صدور روادید شده بود و نامه دیگری که مبنی بر انجام هماهنگی‌ها باشد با وزارت امور خارجه نشده است.

حال مشخص نیست دلیل اظهار نظر معاون وزیر ورزش در این باره چه بوده و چرا داورزنی در حالی که هماهنگی با وزارت امور خارجه نشده چنین حرفی زده است. این نکته جای تأمل و ابهام دارد. دلیل اینکه داورزنی از برگزاری این بازی با اسپانسری خاص حمایت و استقبال می‌کند، چیست؟ چرا در ماجرای برگزاری این بازی همه چیز مبهم است و حتی معاون وزیر ورزش اظهارنظری خلاف واقع انجام داده است؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)