سرمربی پرسپولیس بعد از مدتی سکوت در خصوص نقل و انتقالات تیمش صحبت و گلایه‌هایی را مطرح کرد.

از آخرین خرید پرسپولیس مدت زمان زیادی می‌گذرد و پرسپولیس تا این لحظه فقط با ۳ خرید، کمترین ورودی را بین تیم‌های لیگ برتری داشته است.

پرسپولیس درحالی فقط سه بازیکن به خدمت گرفته که این تیم هنوز در چند پست نیاز شدید به بازیکن جدید دارد و در صورتی که در این پست‌ها بازیکن نگیرد، قطعا در طول فصل دچار مشکل خواهد شد. هرچند بسیاری از قوانین جدید نقل و انتقالاتی کاملا به ضرر تیمی مثل پرسپولیس است و دست این تیم را برای جذب بازیکن جدید بسته، با این حال هنوز تیم یحیی کامل نیست و نیاز به جذب بازیکن جدید کاملا حس می‌شود.

یحیی مدتی در این خصوص سکوت کرد تا تیمش به حاشیه نرود. با این حال فشار زیاد هواداران مبنی بر واکنش نشان دادن گل‌محمدی در خصوص نقل و انتقالات باعث شد تا سکوت او شکسته شود و سرمربی پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش حرف بزند. واکاوی صحبت‌های یحیی نشان می‌دهد که او از مدیران باشگاه به خاطر جذب نشدن چند بازیکن گلایه دارد. او نه‌چندان تند و صریح، ولی به صورت جزئی از تیم مدیریتی باشگاه گلایه کرد تا هواداران بدانند دلیل توقف طولانی‌مدت نقل و انتقالات پرسپولیس چیست. گل‌محمدی در صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که چند بازیکن از لیست اصلی او جذب نشدند و او مجبور است با همین نفرات فعلی به کارش ادامه دهد. ستاره‌هایی که گل‌محمدی درخواست جذب آن‌ها را داشت چه کسانی بودند؟ این گزارش را تا انتها بخوانید.

احمد نوراللهی
حضور احمد در لیست یحیی اصلا چیز عجیبی نبود. یحیی عاشق بازی نوراللهی است و همواره از بازگشت او استقبال می‌کند. اما برخلاف قائدی که سال قبل از شباب الاهلی به استقلال برگشت اما باشگاه پرسپولیس توان برگرداندن نوراللهی را نداشت.

سعید عزت‌اللهی
گل سرسبد نقل و انتقالات این فصل سعید عزت‌اللهی بود که به شدت مورد توجه تیم‌های مطرح ایرانی قرار گرفته بود. پرسپولیس جدی‌ترین مشتری سعید بود و مذاکراتی را هم با این بازیکن انجام داد. یحیی به‌شدت خواهان جذب شماره ۶ تیم ملی شد ولی این بازیکن با توجه به اختلافاتی که با باشگاه وایله دانمارک بر سر گرفتن رضایتنامه پیدا کرد، هنوز نتوانسته از این تیم جدا شود. هرچند پرسپولیس وظیفه گرفتن رضایتنامه را به خود سعید واگذار کرد و شانس پرسپولیسی شدن سعید کم شده ولی هنوز این انتقال منتفی نیست و اگر عزت‌اللهی بتواند رضایتنامه‌اش را بگیرد، پرسپولیسی خواهد شد.

شهریار مغانلو
یحیی علاقه داشت تا شهریار را دوباره به خدمت بگیرد ولی باشگاه پرسپولیس نتوانست رضایتنامه این بازیکن را از سپاهان بگیرد و به این ترتیب یکی دیگر از گزینه‌های نقل و انتقالاتی یحیی گل‌محمدی پرید.

رضا شکاری
یکی از خوب‌های لیگ برتر در فصل قبل رضا شکاری بود که در گل‌گهر درخشان ظاهر شد. یحیی علاقه زیادی به این بازیکن داشت و می‌خواست او را به پرسپولیس بیاورد. خود شکاری هم مایل به حضور در پرسپولیس بود ولی رضایتنامه ۳۰۰هزار دلاری او برای جدایی از گل‌گهر کار را برای حضور او در پرسپولیس سخت می‌کرد. در مذاکره‌ای که بین او و باشگاه پرسپولیس صورت گرفته بود، مدیرعامل پرسپولیس به شکاری اعلام کرد می‌توانند مبلغ رضایتنامه‌اش را پرداخت کنند ولی مبلغ زیادی به خودش پرداخت نمی‌کنند و این بازیکن هم در نهایت راهی سپاهان شد.

محمدرضا خالدآبادی
یحیی گل‌محمدی برای گلر دوم تیمش دست روی دروازه‌بان تیم ملی امید، محمدرضا خالدآبادی گذاشت که عملکرد بسیار خوبی در هوادار داشت. یحیی روی جذب این گلر اصرار زیادی داشت ولی باز هم باشگاه پرسپولیس نتوانست رضایتنامه خالدآبادی را از باشگاه هوادار بگیرد. در نهایت هم استقلال با پرداخت پول رضایتنامه این دروازه‌بان را به خدمت گرفت و دست پرسپولیس از جذب این گلر کوتاه ماند. اتفاقی که کاملا به ضرر پرسپولیس شد و حالا آن‌ها باید به سراغ جذب یک سنگربان خارجی زیر ۲۳ سال بروند و البته برای آوردن او به ایران چند صد هزار دلار هزینه کنند.

عیسی آل کثیر
این آخری جزو لیست خرید یحیی نبود اما تنها بازیکن لیست خروج پرسپولیس بود که یحیی با جدایی او مخالف بود و صراحتا اعلام کرد در لیست او حضور دارد اما باشگاه نتوانست با خواسته مالی او موافقت کند و این گزینه پرسپولیس هم راهی سپاهان شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)