پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.

پندار خمارلو در خصوص انتشار فیلمی از رختکن تیم فوتبال نوجوانان استقلال پس از پیروزی مقابل پرسپولیس که در آن بازیکنان این تیم و لیدر‌های استقلال از الفاظ زشتی علیه پرسپولیس استفاده کردند اظهار داشت: واقعا حرکتی غیرحرفه‌ای و دور از شان ورزش بود. در ورزش مسئله مهم مسئله رعایت کردن شئونات اخلاقی است. عجیب بود که بازیکنان استقلال در رده نوجوانان چنین حرکاتی انجام دادند. وقتی در رده نوجوانان چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد این مسئله به رده‌های بالاتر هم کشیده می‌شود.
وی ادامه داد: پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در همه رده‌ها بسته بوده و تیمی که به عنوان نوجوانان برای پرسپولیس بازی می‌کند تقریبا تیم نونهالان است. نباید یادمان برود که همین تیم نصفه و نیمه نوجوانان پرسپولیس در بازی رفت استقلال را شکست داد. در مجموع الفاظی که این بچه‌ها به کار بردند الفاظ مربوط به سن خودشان نبود و البته بسیار ناراحت کننده بود.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: این مسئله را پیگری می‌کنیم، چون مباحث اخلاقی برای ما بسیار مهم است.
خمارلو در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس بخاطر این مسئله از باشگاه استقلال شکایت می‌کند، گفت: در این خصوص هیئت مدیره و مدیران تصمیم می‌گیرند. چیزی که اهمیت دارد این است که مباحث اخلاقی مخصوصا در رده‌های پایه رعایت شود.
وی درباره شرایط روحی بشار رسن پس از درگذشت مادرش عنوان کرد: رسن به هرحال مادرش را از دست داده و این ضربه سختی است. مسلما زمان می‌برد تا بشار به شرایط عادی برگردد. این بازیکن در این مدت هزینه زیادی هم برای مادرش پرداخت کرد تا او عمل جراحی کند و بهتر شود حتی به ما هم اعلام کرده بود که اگر از شرایط خوب دور است بخاطر بیماری مادرش است. ما باز هم به بشار این ضایعه بزرگ را تسلیت می‌گوییم.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا بشار رسن برای بازی برگشت با السد به پرسپولیس برمی‌گردد گفت: قطعا همینطور است. اگر هم چنین ضایعه‌ای برای بشار رخ نداده بود او در این زمان باید در اردوی تیم ملی‌اش بود و بعد از آن به پرسپولیس برمی‌گشت. با وجود چنین اتفاقی که رخ داده بشار به ما اعلام کرد که سر تاریخ مقرر به پرسپولیس برمی‌گردد و کارش را ادامه می‌دهد.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)