مرجع خبری پرسپولیس : رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با رد خبر مشکل حضور دایی روی نیمکت پرسپولیس به دلیل نداشتن مدرک مربی‌گری درجه A گفت: دایی یک مربی معمولی نیست و اوهیچ مشکلی برای حضور در رقابت‌های لیگ ندارد.

مرتضی محصص  با انتقاد از طرح شایعاتی این چنینی گفت: پیش از سفر دایی به دوسلدورف با او صحبت کردم و او گفت مشکلی برای حضور در هفته دوم کلاس‌های مربی‌گری درجه A ندارد. متاسفم که چنین شایعات منفی و زیان‌باری در برخی روزنامه‌های ما مطرح می‌شود. این جور داستان‌ها باعث شده که فوتبال ما در حد بنگلادش نزول کند. در شرایطی که آلمان برای بازیکنان سابقش نظیر لوتار ماتئوس و یورگن کلینزمن کلاس انفرادی برگزار می‌کند، برخی روزنامه‌های ما با چنین شایعاتی تنها حاشیه‌سازی می‌کنند و به اعتقاد من این‌ها تنها اراجیف نویسی است.

وی افزود: من وکیل دایی نیستم اما باید بگویم دایی یک مربی معمولی نیست. در شرایطی که در خارج از کشور به دایی بسیار اهمیت می‌دهند، در داخل ما با او چنین می‌کنیم. فدراسیون فوتبال هم هیچ موقع مانع حضور یک مربی‌ای همچون دایی در رقابت‌های لیگ برتر نمی‌شود.

محصص با بیان این که نباید به فکر داستان‌های تخیلی باشیم، گفت: دایی در دو هفته اول کلاس مربی‌گری درجه A که بهمن برگزار شد، شرکت کرد و در دو هفته پایانی که امتحان برگزار می‌شود هم شرکت خواهد کرد. ما باید رعایت وضعیت مربیان‌مان را بکنیم. مربیانی همچون استیلی، قلعه‌نویی، دایی و… مربیان پرمشغله‌ای هستند و در همه جای دنیا برای حضور مربیانی در چنین سطحی ملاحظاتی در نظر گرفته می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)